МЕДИКИ: ЯК ЗАХИСТИТИСЯ У ДВОБОЇ З ВІРУСОМ.

 1.    Робочий одяг повинен бути «робочим». ВЕСЬ одяг змінний: штани, футболка, взуття, шкарпетки. Штани є обов’язковими! В кінці зміни ВЕСЬ робочий одяг знімаєте, не струшуєте, скидаєте в мішок поліетиленовий та здаєте прати в умовах лікарні. ДОДОМУ лікарняний одяг не несемо!
 2.    На голові ОБОВ’ЯЗКОВО одноразова шапочка. ВСЕ волосся підбираєте під неї!

 1.    Взуття в кінці зміни протираєте антисептиком чи хлоровмісним засобом! ПІДОШВИ на взутті протирати обов’язково!
 2.    Ручки дверей обмотуємо бинтом, постійно бинт змочуємо спиртовмісним антисептиком чи хлорованим дезінфектантом. Змінюємо бинт часто.
 3.    Вимірюємо вологість в приміщеннях (гігрометр!) – якщо менше 60%, то миємо приміщення та протираємо поверхні  в закладі часто, при можливості кожних 20-30 хв, якщо це неможливо, то кожні 3 години. Кварцуємо та  провітрюємо!
 4.     Для дезінфекції поверхонь, приміщень використовуємо хлоровмісні засоби (вони найпростіші, дієві, дешеві),
 5.    Працюємо в масці! ЇЇ роль для нас, здорових: менше торкаємося брудними руками обличчя, маємо бар’єр  з хворим пацієнтом, який не захищений маскою.
 6.     РУКИ зараз наш великий ворог! Пам’ятаємо!При можливості, працюємо ТІЛЬКИ в рукавицях!!! Робимо в них все: пишемо, робимо ін’єкції, догляд, транспортуємо пацієнта…
 7.    Дезінфекції рук: ДО пацієнта і ПІСЛЯ нього є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ!-  використовуємо спиртовмісний антисептик (не менше !!!60 % спирту).
 8. Руки (в рукавицях чи без) миємо теплою водою з милом ПОСТІЙНО, при будь-яких контактах з будь-чим. (Пояснення: молекула цього вірусу є великою, тому в повітрі вона не літає, а ПАДАЄ НА ПОВЕРХНІ, оболонка молекули є ліпідною, складається з жиру та білків, тому ДУЖЕ ДОБРЕ розчиняється в миючому засобі).
 9. ТІЛЬКИ ОДНОРАЗОВІ паперові рушники! Забудьте про багаторазові!
 10. Не обіймаємося, не тиснемо руки, не використовуємо спільний посуд, не збираємося в гурти, перетинаємося на короткий час в «сестринських» ТІЛЬКИ для організації роботи!
 11. Виконуємо все свідомо, дисципліновано, вимагаємо виконання цих правил від колег та пацієнтів!

МИ ВСІ ЗАСЛУГОВУЄМО МАТИ ВЕСНУ!!!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.