ЗУСТРІЧ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДУХОВЕНСТВА І ПОЛІЦІЇ: ПРО ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ У ВЕЛИКОДНІ СВЯТА В УМОВАХ КАРАНТИНУ.

Керівництво Новокаховської ОТГ спільно з духовенством та керівництвом Новокаховського відділу поліції обговорило питання проведення Великодніх свят в умовах карантину.

Зустріч відбулася 15 квітня.

Міський голова, голова Новокаховської ОТГ Володимир Коваленко 15 квітня провів із представниками Новокаховської єпархії та правоохоронцями робочу зустріч, присвячену питанням проведення Великодніх свят в умовах посилених карантинних обмежень. Міський голова наголосив на необхідності для кожного мешканця громади виконувати карантинні заходи, зокрема щодо самоізоляції  та дотримання соціальної дистанції при перебуванні на вулиці. Він повідомив про низку заходів, які вживатиме міська влада для проведення роз’яснювальної роботи серед різних верств громадян.

Присутній на зустрічі архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет наголосив: церква не тільки з розумінням ставиться до карантинних вимог, але й постійно нагадує про це парафіянам. Для запобігання утворення скупчень людей скасовано масове нічне окроплення Великодніх кошиків. Бажаючі зможуть благословити Пасхальні страви протягом суботи та в неділю зранку, але тільки й виключно в індивідуальному порядку, заходячи до храмів у небогослужбовий час по 1-2 особи. Відповідальні служби Страсного Тижня проходять у «закритому режимі», коли у храмі присутні тільки священно- та церковнослужителі – ті, хто забезпечує проведення служби.

Так само відбуватимуться і відправи Страсної П’ятниці, Суботи та Пасхальна служба. В селах, у відповідності до рекомендацій та практики різних конфесій, благословення пасхальних страв може відбуватися біля домівок віруючих людей, без масового відвідування храму «для освячення».

Владика звернув увагу: саме на нічну відправу приходить багато людей, які рідко відвідують храми, а тому мало дослухаються до рекомендацій священнослужителів щодо дотримання карантину. Тому вже зараз духовенство просить всіх постійних парафіян розповідати всім про потребу виконання карантинних приписів. Крім того, архієпископ Філарет нагадав, що в усіх православних храмах запроваджено масковий режим для всіх відвідувачів; постійно використовуються засоби дезінфекції.

Керівник Новокаховського відділу поліції ГУ Національної поліції в Херсонській області Олександр Рогожин розповів, які саме заходи вживатимуть працівники поліції для попередження масового скупчення людей коло храмів. Велику увагу буде приділено роз’яснювальній роботі серед відвідувачів храмів. Працівники поліції допоможуть людям дотримуватись соціальної дистанції.

Учасники зустрічі визнали доцільним, щоб працівники поліції зустрілись з настоятелями усіх храмів Новокаховської громади для обговорення питань, що стосуються відзначення Великодніх свят в умовах карантину.

Ближчим часом до мешканців Новокаховської громади з приводу особливостей святкування Великодніх свят в умовах карантину звернуться архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, міський голова, голова Новокаховської ОТГ Володимир Коваленко і начальник Новокаховського відділу поліції Олександр Рогожин. Їх виступи ви зможете почути у випусках Радіо Нова Каховка – на хвилі 100,9 ФМ, а також на офіційному сайті Нової Каховки, в інтернет – виданні «NK-Онлайн», на сайті «Радіо Нова Каховка» (radionk.com.ua).

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.