МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВОЛОДИМИР КОВАЛЕНКО: «КАРАНТИН ВИМАГАЄ ДИСТАНЦІЙНОЇ РОБОТИ».

На період карантину всі керівники мають суворо дотримуватися карантинних вимог. І узгоджувати їх виконання. Головна з них – не допускати скупчення людей на робочих місцях.

Про це нагадав своїм заступникам, а також старостам Дніпрянського Козацького, Веселого і Райського старостинських округів міський голова Володимир Коваленко під час наради, яка відбулася 15 квітня.

«Хочу всім нагадати, що на даний період державою затверджено відповідний порядок виходу на роботу і трудові відносини на час карантину. І нікому не дано право їх трактувати на свій розсуд або порушувати, викликати на роботу працівників, які могли б виконувати свої обов’язки дистанційно», – нагадав учасникам наради Володимир Коваленко. Він попросив начальника відділу кадрів виконкому Марину Гладченко надати роз’яснення щодо особлвостей організації робочого процесу під час карантину.

Як повідомила Марина Гладченко, відповідно до чинного законодавства, 25 березня 2020 року міський голова підписав розпорядження про впровадження дистанційного режиму роботи на підставі Постанови Кабінету Міністрів.

«В розпорядженні керівникам структурних підрозділів Новокаховської міської ради поставлено завдання вжити заходів до організації такого режиму роботи. Це розпорядження було розіслано усім в електронному вигляді. Було розроблено зразок заяви працівника на ім’я керівника про дозвіл на дистанційний режим роботи. Чому? Раніше відповідно до Кодексу законів про працю передбачалася зміна в режимі роботи лише після попередження працівника за два місяці до цієї зміни. Але якщо таку заяву пише сам працівник – двомісячний термін можна не витримувати.

Кожен керівник, знаючи добре структуру роботи свого відділу і навантаження працівника, його посадові обов’язки, але в першу чергу – вимоги нинішнього періоду – організував у своєму відділі роботу працівників відповідним чином. Це або дистанційна робота, або робота за змінами. Так робота організована в усіх управліннях та відділах. Заяви написані, графіки складені, доведена інформація щодо дотримання санітарних вимог».

Володимир Коваленко попередив: в умовах карантину першочерговим в організації режиму роботи в управліннях, відділах, у старостинських округах має бути безпека людей. Тож поставив завдання кожному керівнику – суворо дотримуватися карантинних вимог, забезпечити для працівників можливість дистанційної роботи.

Нагадаємо, що до 30 березня 2020 року в українському законодавстві було відсутнє правове регулювання дистанційної роботи. 30.03.2020 року прийнято закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)», яким внесено ряд змін до Кодексу законів про працю України, в тому числі щодо дистанційної роботи.

Згідно із ч.9 ст.60 цього Закону, дистанційна (надомна) робота – це така форма організації праці, коли робота виконується працівником за місцем його проживання, чи в іншому місці за його вибором, у тому числі за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, але поза приміщенням роботодавця.

При дистанційній (надомній) роботі працівники розподіляють робочий час на свій розсуд, на них не поширюються правила внутрішнього трудового розпорядку, якщо інше не передбачено в трудовому договорі.

Дистанційна (надомна) робота передбачає оплату праці в повному обсязі та в строки, визначені діючим трудовим договором, якщо працівник і роботодавець письмово не домовились про інше (ч.11,12, ст..60 Закону).

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.