ПОЖЕЖУ ГАСИЛИ 7 ГОДИН.

13 квітня близько 17 години на пульт пожежної частини у Новій Каховці від працівників КП «НК Екосервіс» надійшло повідомлення про пожежу у лісосмузі вздовж об’їзної дороги.

Загорілася суха трава, і вогонь сильним вітром перекинуло на міське сміттєзвалище.

На гасіння пожежі виїхали 2 пожежні машини і 7 рятувальників місцевої пожежної частини, а також дві одиниці техніки і 6 рятувальників пожежної частини з Каховки, 4 одиниці техніки і 10 чоловік особового складу охорони Херсонського обласного управління лісного господарства. На допомогу їм було направлено працівників КП «Екосервіс» і два трактори. Пожежа була потужною, тож її гасили до півночі. Лише близько 24.00 13 квітня вдалося загасити всі осередки пожежі.

На ранок 14 квітня на території міського сміттєзвалища проводились роботи з ліквідації осередків пожежі, які засипали грунтом. Як повідомив начальник міської пожежної частини №17, підполковник внутрішньої служби Андрій Кривошеєв, у лісосмузі, з якої почалася пожежа, було виявлено 8 осередків загорання. За даним випадком у Новокаховському міському відділі ГУ Національної поліції України відкрито провадження, дані про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.