ЯК ЗАМОВИТИ ТОВАРИ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОДОМУ?

На час карантину новокаховчанам рекомендують залишатись вдома. Посидіти в ресторані чи кав’ярні не вдасться – заклади зачинені, як і торгові ринки. Працюють супермаркети та продуктові магазини, але туди не пускають багато людей, і доводиться стояти в чергах.

Такі незручності активізували інтернет-торгівлю. На жаль, у місті працює не так багато загальноукраїнських служб доставки.

Одна з таких –  інтернет-магазин «Rozetka». Наразі сервіси цієї величезної онлайн-платформи дозволяють купити практично все: продукти, товари для дому, техніку, замовити послуги. Замовлення оформлюється на самому сайті, вартість доставки кур’єром «Нової пошти» – в районі 50-100 грн. Слід звернути увагу: така доставка може йти кілька днів. Оплатити замовлення можна як готівкою, так і через інтернет.

«Новою поштою» також безкоштовно здійснюється формування і доставка продуктових наборів у соціальну службу міста, після чого соціальні працівники та волонтери доставляють набори. Ці набори передають одиноким людям похилого віку, а також особам з інвалідністю. Нагадуємо, соціально незахищеним категоріям новокаховчан заказ продуктів і ліків доставлять мобільні бригади на базі Терцентру соціального обслуговування. Звернутися можна за телефоном: 4-43-74.

Замовити необхідні товари, які привезуть до самого порогу, можна у міських службах таксі. Як повідомили кореспондентам щотижневика «Говорить Нова Каховка» у чотирьох таких службах, вони радо готові допомогти містянам. Доставляють товари першої необхідності, зокрема, продукти і ліки. Кажуть: поки замовлення поодинокі, але логістика налагоджена і проблем не виникає. Звісно, за доставку доведеться доплатити. Просять у районі 80-85 грн.

Замовити товари, не виходячи з дому, можна на онлайн-ринку, який нещодавно запрацював на просторах соціальної мережі Фейсбук. Це соціальний проект, який підтримала Новокаховська міська рада. Запровадили таку інновацію через значні фінансові труднощі для малих підприємців, які не можуть реалізовувати товари. Схема роботи проста: продавці розміщають пости з описом товару і свої контактні дані. Більшість з них готові доставити свій товар за особистою домовленістю. Серед пропозицій переважають продукти харчування. Також продають одяг, госптовари, саморобні захисні маски, власноруч виготовлені антисептики. Напередодні церковних свят з’явилась велика кількість пропозицій замовити великодні набори, паски, випічку.

Серед інших можливостей – можна відмітити служби доставки готових страв у деяких міських кафе, які працюють у «закритому» від відвідувань режимі. Також багато новокаховчан готові працювати кур’єрами, зокрема і на волонтерських засадах. Про це вони повідомляють на своїх сторінках у соціальних мережах. Можливостей комфортно себе відчувати на самоізоляції насправді багато. Який би спосіб ви не обрали, головне – бережіть себе і дотримуйтесь необхідних заходів безпеки!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.