КП «НК ЕКОСЕРВІС»: «ВЕСНА НЕ ЗНАЄ ВИХІДНИХ».

Для працівників КП «НК Екосервіс» весна – завжди особливо активний період. Обрізка дерев, висадження молодих саджанців, наведення ладу у парках і скверах, вирощування квітів для подальшої висадки на міських клумбах.

А ще – оновлення цегляної огорожі в історичній частині міста, покіс трави, оновлення сміттєвих майданчиків та вивіз сміття, заміна непрацюючих ламп освітлення вздовж міських доріг…

Робіт чимало – було б кому працювати. Адже підприємство вже відчуває нестачу робітників. В допомогу комунальникам для більш ефективного і швидкого прибирання вулиць в цьому році за кошти міського бюджету планували придбати дорожній «пилосос» – сучасну комунальну техніку. Але – розпочався карантин. Довелося негайно переглянути передбачені на початку року витрати – і рішенням сесії міської ради були зняті кошти не лише на придбання комунальної техніки. Довелося тимчасово згорнути цілий ряд інших проектів – будівництво самопливного каналізаційного колектора, будівництво боксів для автобусів, реконструкцію будівлі під дитячий садок у Корсунці, зменшити на 3 млн. грн. видатки на будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О-Нова Каховка».

А працівники КП «НК Екосервіс» з початком карантину долучилися до ще однієї важливої роботи – щоденної дезінфекції міських вулиць, громадських місць, транспортних зупинок, міських лавочок, сміттєвих баків. «З наближенням Великодніх свят розпочали прибирання навколо міських церков – косимо, вивозимо сміття, білимо бордюри. Все це роблять працівники санітарного цеху», – розповів заступник директора КП «НК Екосервіс» Артур Григорьєв. – Електрики замінюють непрацюючі лампи на зовнішньому освітленні міста. Продовжується обрізка аварійних дерев. По вул. Історичній продовжують оновлювати цегляні паркани. Проводимо покіс трави. Щодня плануємо, які роботи будемо проводити. Багато що залежить від погоди. Немає вітру – плануємо обрізку дерев. У вітряну погоду такі роботи заборонені.

Санобробку вулиць міста починаємо з 5.00 кожного дня. А дезінфекцію місць масового перебування людей – впродовж дня».

А в ніч на 13 квітня працівникам «Екосервісу» ще й довелося до опівночі допомагати пожежникам гасити вогонь. Як повідомили місцеві рятувальники, хтось в кількох місцях підпалив суху траву вздовж лісосмуги – внаслідок вітру вогонь перекинувся на міське сміттєзвалище. Наступного дня комунальники засипали грунтом залишки пожежі.

До щоденних турбот нині додалися і приєднані території – віднедавна працівники «Екосервісу», маючи потужні можливості, допомагають наводити чистоту в Козацькому та Веселому. Відновили пам’ятник загиблим в роки Другої Світової війни, прибрали і вивезли сміття, обрізали дерева.

У квітневі дні комунальники поспішають навести порядок у кожному куточку міста. Нова Каховка завжди зустрічала травень чистою і прибраною. Щороку місто сяяло білизною бордюрів, побілених дерев і цегляних огорож, красою молодих дерев, охайними і затишними парками і вуличками, розкішною зеленню дубів і каштанів, урочистою чистотою навколо будівель, буянням квітів на міських клумбах.  Так буде і в цьому травні.

Щороку місто з хвилюванням очікувало улюбленого новокаховчанами загальноміського свята – Дня Перемоги, яке відзначали всім містом, долучаючи до нього мешканців будь-якого віку – від малюків до поважних учасників бойових дій. Цей рік – ювілейний. Провести свято у звичному форматі може завадити карантин. Однак міська влада вже готує продуктові набори і подарунки для новокаховчан-учасників бойових дій. На сьогодні їх в місті – 32.

Перевірено стан всіх пам’ятників на території Новокаховської ОТГ. Біля кожного з них прибрано. І до кожного в День Пам’яті і Примирення і в День Перемоги будуть покладені вінки та квіти. А Нова Каховка обов’язково зустріне травень 2020 прибраною, заквітчаною і урочистою.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.