ВЕЛИКДЕНЬ ВДОМА: «ЦЕ НЕ СЛАБКІСТЬ, А СИЛА ВІРИ».

На території Новокаховської ОТГ розташовані 11 культових споруд. Великодні богослужіння в кожній з них пройшли з дотриманням карантинних обмежень. Про це повідомив заступник начальника Новокаховського відділу поліції підполковник Сергій Стадник.

У заходах щодо дотримання громадського порядку у Великодню ніч було задіяно 36 працівників поліції і 24 співробітника КП «Муніципальна охорона» і громадських охоронних формувань.

Як підтвердив секретар Новокаховської та Генічеської єпархії Української Православної церкви, протоієрей Миколай, Великодні служби у храмі та всіх церквах на території Новокаховської ОТГ пройшли у закритому режимі, без присутності вірян. Освячення Великодніх кошиків проводили в індивідуальному порядку, із обов’язковим дотриманням карантинних обмежень.

Як відомо, заздалегідь, за кілька днів до свята Великодня, до мешканців Новокаховської громади звернулися міський голова Володимир Коваленко, начальник Новокаховської поліції Олександр Рогожин, Архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет – вони наголосили на необхідності мешканців у Великодню ніч залишатися вдома, дотриматись карантинних вимог і не наражати на небезпеку ні себе, ні близьких людей. Великодня ніч підтвердила, що люди почули цей заклик.

Зранку у Великодню неділю біля Свято-Андріївського храму було тихо і безлюдно. Працівники поліції та громадських формувань, які чергували біля храму та інших церков, підтвердили – святкова ніч пройшла спокійно, на ранок до храму завітали одиниці. Тож скупчення людей і порушення громадського порядку в умовах карантинних вимог не було.

Міський голова Володимир Коваленко, начальник Новокаховського відділу поліції Олександр Рогожин, Архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет висловлюють мешканцям Новокаховської ОТГ вдячність за відповідальне ставлення до ситуації, дисциплінованість і дотримання карантинних вимог. І звертаються до мешканців з проханням утримуватися від багатолюдних зустрічей вдома або на дачних ділянках. Утримайтесь від таких святкувань! Привітайте друзів та знайомих телефоном. Наберіться терпіння і обмежте святкування Великодня до вузького кола рідних, з якими ви проживаєте разом. Це потрібно для уникнення подальшого розповсюдження коронавірусної інфекції, більш швидкого завершення карантину і повернення до здорового життя, з яким повернуться і такі необхідні нам зустрічі з друзями, масові зустрічі і святкування. А сьогодні – бережіть здоров’я – своє і своїх близьких!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.