ОПЕРАТИВНІ ДАНІ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ПНЕВМОНІЮ І COVID-19.

Кількість хворих на пневмонію у Центральній міській лікарні Нової Каховки поступово зменшувалася. Одужав і перший хворий на коронавірусну хворобу. Втім, наприкінці тижня невтішний діагноз встановили трьом підліткам з Дніпрян. Всі вони – члени родини раніше хворого на COVID-19.

У медичному закладі станом на ранок 13 квітня на лікуванні перебувало 9 людей з підтвердженим діагнозом пневмонія, а 21 квітня – 4 таких осіб. До вашої уваги – ситуація за останній тиждень, за повідомленням головного лікаря ЦМЛ Ігоря Гайдамачнука і медичного лікаря ЦПМСД Зоріни Зінченко.

14 квітня: нових хворих не було. Виписалось після одужання від пневмонії 3 пацієнти. На лікуванні перебувають: 1 особа з діагнозом гостра респіраторна хвороба (ГРХ) COVID-19, 6 осіб з підтвердженим діагнозом пневмонія, з яких 1 – дитина. Стан хворого на гостру респіраторну хворобу (ГРХ) COVID-19 задовільний.

15 квітня: за минулу добу поступило двоє пацієнтів з попереднім діагнозом пневмонія. Їм були зроблені експрес-тести на COVID-19. У одного хворого тест дав слабопозитивний результат. У нього взяли аналіз на ПЛР-тест, який був відправлений до лабораторії міста Херсон. Хворий знаходиться в окремому боксі інфекційного відділення. Виписався після одужання від пневмонії один пацієнт.

На ранок 15 квітня на лікуванні перебувають: одна особа з діагнозом гостра респіраторна хвороба (ГРХ) COVID-19 та одна особа з підозрою на цю хворобу, 5 осіб з підтвердженим діагнозом пневмонія, з яких 1 – дитина. Стан хворого на гостру респіраторну хворобу (ГРХ) COVID-19 задовільний.

16-17 квітня: з лікарні виписався пацієнт, у якого 4 квітня першим в місті було діагностовано гостру респіраторну хворобу (ГРХ) COVID-19. ПЛР-тест, який йому зробили повторно, дав негативний результат.

Впродовж минулої доби у лікарню хворі на пневмонію не поступали. Виписався один пацієнт з цим діагнозом. На лікуванні перебувають: 1 особа з підозрою на гостру респіраторну хворобу (ГРХ) COVID-19, 4 особи з підтвердженим діагнозом пневмонія, з яких 1 – дитина. Стан хворого з підозрою на гостру респіраторну хворобу (ГРХ) COVID-19 задовільний. Результат його ПЛР-тесту з Херсонської лабораторії ще не надходив.

Мешканцю Дніпрян, який з діагнозом гостра респіраторна хвороба (ГРХ) COVID-19, 9 квітня був переведений на лікування до Херсонської обласної інфекційної лікарні, повторно зробили ПЛР-тест. Результат тесту негативний.

18 квітня: до лікарні надійшли офіційні результати ПЛР-тесту хворого, який знаходився в інфекційному відділенні лікарні з підозрою на COVID-19. Результат  тесту – негативний. В одного з родини раніше інфікованого мешканця Дніпрян діагностовано гостру респіраторну хворобу (ГРХ) COVID-19 у легкій формі. Хворий знаходиться на самоізоляції вдома разом з іншими членами родини.

За минулу добу у лікарню поступило 4 хворих на пневмонію, з них 1 дитина. Всім хворим було зроблено експрес-тести на COVID-19, які дали негативні результати. У медичному закладі станом на ранок 18 квітня на лікуванні перебувають: 7 осіб з підтвердженим діагнозом пневмонія, з яких 2 дитини. Хворих на COVID-19 немає.

19-20 квітня: на лікуванні перебувають: 4 особи з підтвердженим діагнозом пневмонія, з яких 2  дитини. Один хворий на ГРХ COVID-19 з Дніпрян знаходиться на самоізоляції вдома разом з іншими членами родини під контролем сімейного лікаря. Стан його здоров’я задовільний.

21 квітня: зараження коронавірусом лабораторно підтверджено у 3 підлітків з однієї багатодітної родини з селища Дніпряни: дівчат 14, 15 і 16 років. В цій родині вже є хворий, що заразився від батька, який з COVID-19 знаходиться в обласній інфекційній лікарні в Херсоні. Всі хворі знаходяться на самоізоляції вдома разом з іншими членами родини під контролем сімейного лікаря. Їх стан здоров’я задовільний.

За минулу добу до Новокаховської центральної міської лікарні хворих з діагнозом пневмонія не поступало. У медичному закладі станом на ранок 21 квітня на лікуванні перебувають: 4 особи з підтвердженим діагнозом пневмонія, з яких 2 – діти.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.