ПОДЯКА ВОЛОНТЕРАМ.

До редакції зателефонувала схвильована новокаховчанка Наталія Тимофіївна Нікуліна.

Вона попросила подякувати керівнику Територіального центру соціального обслуговування Людмилі Логвіновій та її працівникам і розповіла:

«З дому я не виходжу – мені важко ходити. Та й років вже чимало – я з 1931-го року. З Терцентру зателефонували, розпитали про життя. Людмила Олександрівна – така добра жінка. Та й дівчата її. Принесли мені продуктів – я дуже їм вдячна. Мені така допомога була потрібна. Там і крупи, і цукор, і олія. Готую собі сама. Тож тепер спокійна, що є продукти».

Наталія Тимофіївна розповіла: багато років працювала у вищому професійному училищі, яке нині очолює Олександра Василівна Карпенкова: «Була і майстром, і комендантом – все робила, що було потрібно по роботі». З теплотою згадує і про чоловіка – Олексія Івановича, якого добре знали і поважали на Новокаховському електромашзаводі. «Він був чудовим спеціалістом, його цінували. І працьовитий був – ні дня без роботи, і добрий та уважний – турбувався про родину, дбав про кожного. Раптово пішов з життя майже 10 років тому. Важко мені без нього…».

Це лише одна з багатьох подяк від сотень родин, одиноких літніх людей, які в попередні тижні отримали продуктові набори з Територіального центру. Їх формували і розвозили сотні волонтерів, яким не байдуже, як переживуть карантинні випробування ті, хто не може вийти з дому, хто не має сил і не має грошей. Щира подяка вам, шановні волонтери – небайдужі люди –від всіх, кому ви цими днями допомогли!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.