НА COVID-19 ОБСТЕЖАТЬ ЛЮДЕЙ З ГРУПИ РИЗИКУ.

В Україні продовжено карантин до 11 травня 2020 року. Його завершення залежить від відповідальності кожного і від ретельного виконання карантинних вимог.

На території Новокаховської ОТГ щодня за ситуацією ретельно спостерігає Комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС). В залежності від щоденних подій і від рішень Державної комісії, вживаються необхідні заходи на місцевому рівні.

Рішенням міської комісії з ТЕБ та НС від 22.04.2020 року (протокол №30) розширено коло осіб з обов’язковим обстеженням на COVID-19 методом ПЛР.

Головному лікарю КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Ігорю Гайдаманчуку з метою недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби доручено терміново забезпечити додаткові обстеження на COVID-19 методом ПЛР хворих на гостру респіраторну вірусну інфекцію із середнім та тяжким перебігом хвороби, особливо серед груп ризику: хворих на цукровий діабет, онкохворих, людей похилого віку, людей із сердцево-судинними захворюваннями, з хронічною бронхо-легеневою патологією, з автоімунними та імуносупресивними захворюваннями.

Комісія заслухала звіт про стан дотримання санітарно-епідемічних вимог при постачанні питної води мешканцям Новокаховської ОТГ. Директорам КП «Міський водоканал», КП «Основа», КП «Таврійський водоканал», КП «Сількомунгосп «Веселе», Казацького багатогалузевого комбінату комунальних підприємств доручено забезпечити безперебійне постачання питної води населенню, об’єктам критичної інфраструктури,що продовжують працювати в період карантину. А також забезпечити знезараження питної води та води для господарських потреб. Щорічну планову дезінфекцію водопровідних мереж при централізованому і місцевому водопостачанні здійснити по завершенні карантинних обмежень (орієнтовно-третя декада травня).

Комісія попередила: проведення планових робіт, що призведуть до відключення споживачів від водопостачання, здійснювати за попереднім погодженням з головою міської комісії з питань ТЕБ та НС. Контроль за дотриманням суб’єктами господарювання санітарно-епідеміологічних вимог при постачанні та реалізації питної води населенню покладено на начальника Новокаховського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області Світлану Собко.

Комісія заслухала інформацію про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам в природних екологічних системах міської ради у пожежонебезпечний період 2020 року. І доручила директору КП «НК Екосервіс» Василю Нікуліну, старостам Дніпрянського, Райського, Веселівського та Козацького старостинських округів Анатолію Білому, Івану Ковалю, Людмилі Аннас і Андрію Чирку – забезпечити перевірку протипожежного стану місць несанкціонованих звалищ твердих побутових відходів на підпорядкованих територіях.

Організувати до 01 травня 2020 року профілактичні заходи на землях, що межують з лісовими насадженнями (проведення систематичного оборювання земель, створення протипожежних розривів, недопущення неконтрольованого випалювання або вигорання сухостою).

Власникам та орендарям земельних ділянок різного цільового призначення, що межують з лісовими насадженнями: здійснювати протипожежні заходи ( у т.ч. влаштування мінералізованих смуг).

РІШЕННЯМ КОМІСІЇ З ТЕБ І НС ЗАБОРОНЕНО: випалювання стерні, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, а також рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниці, у парках, інших зелених насаджень та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища, або з порушенням умов такого дозволу.

На засіданні комісії заступник міського голови Олег Тарабака доповів про заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Новокаховської міської ради. Директору КП «НК ЖЕУ» Григорію Каневському  доручено провести обробку дезінфікуючими сумішами під’їздів житлового будинку по вул. Зорге, 8.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.