В НОВІЙ КАХОВЦІ ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ.

Річницю Чорнобильської трагедії вшанували у Новій Каховці 26 квітня. З самого ранку хтось із ліквідаторів вже поклав до підніжжя пам’ятника живі квіти. Вони пам’ятають своїх друзів, колег, рідних, хто був учасником тої битви з невидимим, але грізним ворогом.

Наслідки ліквідації аварії наздогнали ліквідаторів через роки – важкими хворобами. Багато з них вже пішли з життя.

У Новій Каховці нині серед 390 мешканців міста –  130 ліквідаторів, 165 потерпілих, 18 вдів, 73 дитини віком до 18 років.

В цьому році за умов карантину ми не можемо провести мітинг і зібратися разом, як в попередні роки. Але в пам’ять про загиблих від Чорнобильської аварії сьогодні запалюють свічки, моляться в храмах, мовчки покладають квіти до пам’ятників.

Так зробили і в Новій Каховці. Міський голова Володимир Коваленко, його заступники вшанували пам’ять всіх, чиї життя забрало Чорнобильське лихо. Прийшли до пам’ятника на проспекті Перемоги і голова міської організації чорнобильців Сергій Міхасюк та кілька його побратимів. Вони по черзі поклали квіти, мовчки згадали ті події. Пам’ятайте! Про тих, хто думав про долю інших, а не про себе. Хто рятував наші життя, віддаючи свої. Пам’ятайте ліквідаторів Чорнобильської аварії! Це болюча сторінка історії України. Сьогодні цим людям потрібне розуміння і допомога. Не забувайте про них, як вони понад 30 років тому думали про вас і робили все заради вашого захисту.


[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.