СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬ ДИСТАНЦІЙНО.

25 березня 2020 року Кабінет Міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні. У зв’язку з цим міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради тимчасово змінив режим роботи. Фахівці із соціальної роботи дистанційно працюють з особами та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Для 32-х родин, в яких виховується 61 дитина, щоранку в телефонному режимі проводиться роз’яснювальна робота щодо правил поведінки під час карантину та важливості їх сумлінного дотримання. Фахівці проводять роботу по стабілізації психоемоційного стану членів цих сімей. Надаються рекомендації щодо алгоритму дій в разі погіршення стану здоров’я, взаємозв’язку з сімейними лікарями, контактні телефони необхідних медичних установ. Батькам та дітям роз’яснюють можливості дистанційного навчання. Всі родини отримують інформацію про Всеукраїнську школу – онлайн.

Фахівці із соціальної роботи цікавляться станом справ у кожній родині, нагадують про відповідальність батьків за дітей, контроль за дітьми в умовах карантину. На час карантинних заходів Міністерство соціальної політики України припинило роботу з перевірок виплат та державних допомог з відвідуванням на дому.

На період карантину за сприяння УПСЗН, Новокаховського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та місцевих підприємців організовано роботу по забезпеченню  нужденних верств населення гуманітарною допомогою. 58 родин (в них виховується 110 дітей), які перебувають на обліку в Центрі, – це сім’ї, що мають статус внутрішньо переміщених осіб та сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах,  отримали допомогу – продуктові набори.

У цей нелегкий для країни період міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради надає соціальні послуги дистанційно за телефонами: 5 -37-58, 4-33-38.

Директор Наталія КОРСАКОВА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.