РОДИНА З ДНІПРЯН, В ЯКІЙ ВИЯВЛЕНО COVID-19, ПЕРЕШКОДЖАЄ РОБОТІ ЛІКАРІВ.

Грубі порушення карантинних вимог і небезпека зараження мешканців міста коронавірусною хворобою – такі дії продовжує чинити родина З. з Дніпрян.

30 квітня сплив термін самоізоляції дітей цієї родини, в яких виявили коронавірус. За станом дітей спостерігали лікарі. Як ми вже повідомляли, спочатку такий діагноз поставили батьку родини.

Він лікувався в інфекційному відділенні міської лікарні, далі був направлений до Херсонської обласної інфекційної лікарні. І 29 квітня з Херсона повернувся до Нової Каховки, його помістили у відділення реанімації, де є обладнання для лікування киснем. Батько продовжує лікування. Стан його здоров’я нестабільний.

Оскільки термін самоізоляції для дітей родини сплив, медики згідно інструкції виїхали 30 квітня вранці для повторного забору аналізів. Але родина і цього разу, як в попередній раз, чинила опір діям лікарів. А невідомі в масках погрожували медикам. Розхитував ситуацію і так званий блогер, який прибув того дня до Дніпрян, увійшов до будинку родини і вів прямий репортаж з місця подій на ютуб-канал.

Лікарі викликали поліцію, правоохоронці прибули і спостерігали за подіями. Далі – більше: блогер посадив сім’ю у свій автомобіль і повіз до міської лікарні – відвідати батька! Все це відбувалося в присутності працівників поліції. Обурена ситуацією головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Зоріна Зінченко наголошує: медики діють згідно затвердженому міністерством алгоритму дій у випадках виявлення захворюваності на коронавірус. Але не будуть виловлювати хворих по всьому місту! Про ситуацію вона повідомила в обласний Департамент охорони здоров’я та надіслала електронний лист Головному державному санітарному лікарю України Віктору Ляшку. А також готує звернення до правоохоронних органів через перешкоджання роботі медиків.

Тим часом так званий блогер возить містом людей, які на сьогодні є носіями коронавірусної інфекції. Сподіваємось, що правоохоронні органи дадуть оцінку цим діям.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.