ПРОДОВОЛЬЧИЙ РИНОК У НОВІЙ КАХОВЦІ ВІДКРИТО.

Згідно рішення Херсонської регіональної комісії з ТЕБ та НС, 01 травня у Новій Каховці відновив роботу продовольчий ринок, що належить КП «Новокаховський міський ринок».

Його відкриття було можливим лише за умови виконання продавцями і покупцями переліку санітарно-епідемічних вимог. Відкриття ринку пройшло спокійно, без скупчення людей. Покупці виконали вимоги – були в масках, дотримувались потрібної дистанції.

Для продавців робочі місця були обтягнуті захисною плівкою. На вході до павільйону було виконано ще одну вимогу – працівник ринку у захисному костюмі вимірював температуру безконтактним термометром всім відвідувачам. На вулицях Промисловій і Торговій торгівлі з лотків немає – вона заборонена. За виконанням цієї вимоги має слідкувати поліція. На території, де раніше вівся продаж товарів «секонд хенду», виділили місця для продажу саджанців, овочів, розсади. Фахівці Держпродспоживслужби щодня перевірятимуть дотримання покупцями і продавцями зазначених вимог для ведення торгівлі в умовах карантину.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.