СТАРТУВАЛА АКЦІЯ “ДОПОМОЖИ ВЕТЕРАНАМ”

4-го травня Новокаховський міський голова Володимир Коваленко, секретар міської ради Олександр Лук’яненко та депутати міської ради – Віталій Кубатко, Лариса Скребовська, Наталія Марченко, Сергій Євстратов, Сергій Хоменко почали відвідувати ветеранів зі щирими привітаннями зі святом Перемоги, словами подяки та матеріальною допомогою.

А відвідувати ветеранів було з чим, бо з метою соціальної підтримки ветеранів за ініціативи міського голови Володимира Коваленко та депутатів Новокаховської міської ради було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги ветеранам Другої світової війни у розмірі 1000 гривень.

Крім грошової допомоги Новокаховським управлінням соціального захисту населення та міською радою ветеранів ( голова- Папуша Д.С.) закуплено 35 продуктових набори для кожного ветерана.

В акції “Допоможи ветеранам!” вже традиційно приймає участь приватний підприємець Сергій Леліков ( кондитерська фабрика “Країна Солодощів”), який підготував ветеранам 35 продуктових набори ( по 2 коробки солодощів, та пакунок з ковбасними та м’ясними виробами ).

Джерело: сторінка у Facebook Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.