КАРАНТИН: ДОПОМОГА РОБОТОДАВЦЯМ ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ.

З 28 квітня 2020 року набрав чинності Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 №306.

Право на отримання допомоги по частковому безробіттю мають роботодавці з числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, які:

  • зупинили/скоротили діяльність через карантин,
  • сплачували ЄСВ протягом останніх 6-ти місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності, за найманих працівників, з якими не припинені трудові відносини на дату подання звернення до центру зайнятості.

Право на допомогу не мають працівники, які отримують пенсію або працюють у роботодавця за сумісництвом.

ВАЖЛИВО! У разі, якщо суб’єкт господарювання належить одночасно до різних категорій суб’єктів підприємництва за різними критеріями, належність до відповідного суб’єкта підприємництва в цілях застосування цього Порядку визначається за річним доходом від будь-якої діяльності за звітний рік.

 Показник річного доходу суб’єкта підприємництва від будьякої діяльності визначається на підставі офіційних звітних даних за останні чотири квартали (для суб’єкта підприємництва, що подає квартальну звітність) або за  останній звітний рік (для суб’єкта підприємництва, що подає річну звітність).

Середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) визначається за даними відповідної статистичної звітності, де зазначається цей показник.

РОЗМІР ДОПОМОГИ

Допомога встановлюється за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки окладу, та не може перевищувати мінімальну заробітну плату, встановлену Законом на 2020 рік (4 тис. 723 грн.).

За додатковою інформацією звертайтеся до фахівців Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості за телефоном (05549)-7-26-88. А також ви можете ознайомитись із детальною інструкцією на сайті Державної служби зайнятості у розділі «Роботодавцям» – https://is.gd|sCGoBM

Директор міської філії обласного Центру зайнятості Надія КОТЛЯР

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.