«ТАЛАНОВИТІ ДІТИ УКРАЇНИ- 2020»: СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ – НАША МАРІЯ КРИВІЦЬКА.

Нещодавно у дистанційному форматі в місті Київ завершив свою роботу Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України – 2020».

Міжнародний фестиваль-конкурс проводиться з метою розкриття таланту, індивідуальності та творчого потенціалу дітей та молоді України і світу, відкриття яскравих особистостей. Для кожної дитини участь у фестивалі є справжнім випробуванням творчих сил.

Цей проект дає високу оцінку досягненням учасника та надихає на нові звершення у мистецтві. Фестиваль-конкурс допомагає молодим талантам звершувати кроки до мети та до здійснення мрії, даючи шанс кожному показати чи випробувати свої можливості та здібності на великій сцені.

Гостями та членами журі фестивалю були провідні спеціалісти, професори та авторитетні фахівці у сферах музики, хореографії, шоу-бізнесу, продюсери, видатні діячі культури та мистецтва України, представники преси та телебачення, громадські діячі.

Учениця театрального класу комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» підрозділу №2  Кривіцька Марія (викладач Олена Тюкалова) взяла участь в цьому заході. В номінації «оригінальний жанр» (молодша вікова категорія) з віршем М.Кравченко «Мамині секрети» Марія здобула диплом лауреата І ступеню.

Щиро вітаємо талановиту зірочку нашої школи та її мудрого й професійного викладача, бажаємо нових творчих звершень!

Заступник директора з виховної роботи Олександр Гребенюк

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.