ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – ЗЛОЧИН, ЯКИЙ НЕ МАЄ КОРДОНІВ.

Людству донині не вдається позбутися такого жахливого явища, як торгівля людьми. На жаль, воно стосується й України, адже щороку багато українців стають жертвами торгівлі людьми з метою трудової та інших видів експлуатації. І випадки стаються не лише за кордоном, а дедалі частіше фіксуються і на території нашої країни. Майже кожен з нас вважає, що з ним цього не може статися.

Але така небезпека може чатувати на будь-кого і будь-де.

В Україні виявленням та протидією торгівлі людьми займаються державні органи – Мінсоцполітики, Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Держприкордонслужба та низка громадських організацій.

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради  на виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) з метою попередження торгівлі людьми під час проведення карантину інформує про діючі «гарячі лінії», куди можна звернутися за допомогою, якщо ви стали жертвою, а саме:

«Гаряча лінія» МЗС України для громадян України, які опинилися в надзвичайних ситуаціях за кордоном     (044) 238 16 57.

Якщо Ви постраждали від торгівлі людьми за кордоном або в межах України – зателефонуйте до Департаменту боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми  Національної поліції України:  (044) 374 37 85 (понеділок – субота з 09:00  до 18:00). В екстрених випадках та стосовно розшуку осіб, зниклих за кордоном, можна звертатися на «гарячу лінію» Укрбюро Інтерполу:  (044) 256 12 53 (цілодобово).

Директор Наталія КОРСАКОВА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.