З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НОВОКАХОВЧАН ВІТАЄ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ.

У ці травневі дні Україна вшановує тих, хто в роки Другої світової війни виборов нашу свободу та захистив рідну землю. Травень, у тих хто живе зараз, завжди асоціювався з Перемогою та парадом ветеранів. З їх історією непростого життя. З їх правдою та сповіддю. З їх болем.

Ми пишаємося внеском наших пращурів у боротьбу з ворогом, вітаємо ветеранів зі святом, даруємо їм квіти, вдивляємось у їх обличчя і дякуємо за свою можливість жити. Ми розчиняємо у блакиті неба мрії та сподіваємось, що часу вистачить на все…

І у них були мрії, але не було сподівань. Не було часу на вагання. Не було права на помилку… Через війну, яка пройшла крізь них і залишила згарища в долях, та сивину на скронях. Все менше їх залишається в життєвому строю.

Сьогодення постійно сперечається з думками сучасників щодо подій Другої світової війни, але історія вже вписала у свій зміст їх долі.

Шановні наші ветерани, чиє життя пролягло через війну! Ви вберегли нашу Вітчизну. Вам – переможцям нацизму, героям – від щирого серця завдячуємо свободою, щастям ростити дітей і онуків, посміхатися сонцю, можливості жити і боротися, радіти успіхам.

З нагоди цього світлого дня бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого міста і рідної нашої України!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро! Зі святом, дорогі ветерани!

Начальник відділу Наталія ЗАРУДНА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.