ПРИВІТАННЯ ВЕТЕРАНАМ ТА ЖИТЕЛЯМ НОВОЇ КАХОВКИ З 75-РІЧЧЯМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ ВІД ВОЇНІВ 57 ОМПБР ІМЕНІ КОШОВОГО ОТАМАНА КОСТЯ ГОРДІЄНКА.

«Шановні ветерани та жителі Нової Каховки!

8 і 9 травня ми відзначаємо День Пам’яті та Примирення і 75-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі. Цьогорічна інформаційна кампанія традиційно проходить під гаслом Пам’ятаємо – Перемагаємо.

Ми, сучасні захисники незалежності українського народу та недоторканості України, сини, які безпосередньо беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганський областях, бійці 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка пам’ятаємо та сердечно вітаємо ветеранів-фронтовиків, працівників тилу, всіх жителів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади з великими і світлими святами та низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя! Хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу та своїми подвигами надав приклад жертовності у боротьбі за незалежність і відданість своєму народові.

Щиросердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, добра й благополуччя. Нехай у вашій домівці завжди панують мир, спокій та достаток.

Мир Вам, мир Нам, мир Україні! Слава Україні – Героям слава!

З повагою військовослужбовці 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.