ОБЕРІТЬ ГРАДУС ЦІКАВОСТІ!

Пандемія трохи збила наші приціли цьогорічних пригод та подорожей. І якщо закордонні мандрівки потрібно відкласти до найкращих часів, то найбільш доречним буде опанувати внутрішній туризм.

Якщо кудись їхати після карантину, то саме до нас, у Херсонську область! Чому саме сюди? Ну, ось дивіться самі.

1. Де ще в Україні є одразу три моря – Азовське, Чорне і штучне Каховське, з величною гідроспорудою?

2. Два біосферних заповідника – Біосферний заповідник Асканія-Нова, Чорноморський біосферний заповідник, та п’ять Національних природних парків – Азово-Сиваський, Джарилгацький,Олешківські піски, «Кам’янська Січ», Нижньодніпровський! Флора та фауна на будь-який смак.

3. Найбільша пустеля Європи – Олешківська, теж у нас.

4. Дніпровські плавні зі своїми лабіринтами, які можна долати на каяках та човнах, влаштувавши квест емоціям.

5. А про музей під відкритим небом з будинками, одягнутими у «кам’яні вишиванки», чули? Це також є тільки у нас, на Херсонщині.

6. Степові водоспади, відкриті у 2015 році, здивують вас своєю прохолодою саме у центрі області, поблизу маєтку Князя П.М. Трубецького.

7. Якщо ви гурман, то саме тут є можливість дегустувати найкращі напої України на самих виробництвах: ПрАТ «Дім марочних коньяків «Таврія», та ПрАТ «Князя П.М.Трубецького». Ще й екскурсією винними підземеллями зачаруватися.

8. У нас навіть Кам’янська Січ є зі своєю історією козацької слави в особі Костя Гордієнка.

9. А ще – Станіславські гори, які ваблять кілометрами скель. Кузьму Скрябіна вони надихнули на зйомку кліпу.

10. Вітовтова вежа – башта-донжон є єдиною оборонною спорудою такого типу часів Великого князя Литовського Вітовта, яка зберіглася до наших днів в Україні. Збудована наприкінці XIV століття.

11. Ну і було б парадоксом не нагадати, що найекологічніша область країни має місто з тисячею природних джерел, якими можна не тільки милуватись, але й прямо з них зачерпнути живильної води.

І ще багато чого цікавого очікує вас у регіоні щасливих людей. Ви ще думаєте, куди їхати? Збирайте скоріш валізи – після закінчення всіх обмежень ми чекаємо вас на Херсонщині, щоб поділитися своїм щастям!

Напрямок обраний – виберіть градус цікавості! До скорих зустрічей!

                                                                      Яна МАЛИГА (Фото автора)

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.