ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

День Пам’яті і Примирення і ювілейну дату Великої Перемоги ми зустрічаємо разом, об’єднаною громадою. Так само, як у 1941 році наші пращури разом піднялися на оборону рідної землі, а 75 років назад ті, хто залишився в живих, спільно раділи завершенню війни і оплакували загиблих рідних та однополчан.

Наш край відчув жорстокий поступ війни в перші місяці її початку. Тут загинули тисячі воїнів, які стримували наступ фашистів.

Разом зі всією Україною наші пращури пережили трагічні місяці окупації, втративши тисячі земляків – замордованих і розстріляних за спротив окупантам. Разом дочекалися того доленосного дня, коли у 1943 році почалося звільнення півдня України. Наші визволителі билися мужньо. Земля Козацького і Веселого, Британів (нинішні Дніпряни) і Корсунки, Маслівки і Обривки, Основи, Тополівки, Піщаного, Нових Лагерів, тодішні землі села Ключового були зорані тисячами снарядів, встелені тілами наших оборонців.

Вічний спокій знайшли в рідній землі, в братських могилах змучені тіла наших земляків і воїнів інших міст, воїнів багатьох національностей – командирів і солдатів, партизан і підпільників. Ці могили – святині нашої об’єднаної громади. Ці події – трагічні і героїчні сторінки нашої історії. Ми – нащадки мужніх воїнів. І зберігаємо та передаємо у спадок нашим дітям і онукам світлу Пам’ять про їх мужність і стійкість.

Вітаємо всіх вас, дорогі земляки, з Днем Перемоги! Пам’ятаймо, що найважчі часи можна пережити і перемогти завдяки єдності, порозумінню і спільним діям і в захисті, і в праці на рідній землі!

                                                            З повагою – старости Дніпрянського, Веселівського, Козацького і Райського старостинських округів – Анатолій Білий, Людмила Аннас, Андрій Чирко, Іван Коваль

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.