КАРАНТИН… А ЯК ТАМ ДІТИ?

На час карантину спеціалістами служби у справах дітей постійно здійснюється моніторинг умов утримання та виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Особлива увага приділяється сім’ям, у яких діти повернулися із закладів інституційного догляду та виховання. На сьогодні на території, підпорядкованій Новокаховській ОТГ, таких дітей 24.

З метою перевірки стану виконання батьками своїх обов’язків  щодо неповнолітніх, їх соціального захисту, 14 травня у Веселівському та Козацькому старостинських округах робочою групою у складі: виконуюча обов’язки старости Веселівського старостинського округу, спеціаліст служби у справах дітей, фахівець із соціальної  роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціаліст  у справах сім’ї, дітей та молоді Козацького старостинського округу, – були відвідані родини, діти яких є учнями закладів інституційного догляду та нині знаходяться вдома. Всього роботою було охоплено 11 дітей, складені оцінки потреб родини, відповідні акти обстежень їх умов проживання.

Учасники рейду звернули увагу батьків на створення належних умов для повноцінного життя дітей. Спеціалісти проаналізували умови організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, стан здоров’я дітей, наявність проблем у сім’ях. Проведені бесіди з батьками  про відповідальне ставлення до виховання та навчання дітей, належний догляд за ними; надані рекомендації та визначений термін щодо усунення виявлених недоліків та налагодження побуту в родині.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.