ВАМ ТЕЛЕФОНУЮТЬ… ШАХРАЇ!

На території обслуговування Новокаховського ВП ГУНП збільшилася кількість фактів вчинення шахрайських дій, а особливо стосовно осіб похилого віку.

Так, 13.05.2020 до відділу поліції надійшло повідомлення  про те, що заявниці зателефонувала невідома жінка, назвалась її донькою та повідомила, що потрапила у халепу!

Необхідна велика сума коштів для вирішення питання. Через деякий час після дзвінка за місцем мешкання заявниці прийшов невідомий чоловік, якому вона передала грошові кошти.

12.05.2020 було зареєстровано подібний випадок, але цього разу «донька заявника» повідомила, що потрапила в ДТП, і потрібні гроші на лікування. Так само, як і в попередньому випадку, через деякий час прийшов невідомий чоловік, і заявник віддав йому всі свої заощадження.

За два дні громадяни міста втратили 38,5 тисяч гривень, 12 тисяч 500 доларів та 200 євро!

ПОЛІЦІЯ ПОПЕРЕДЖАЄ: якщо Вам телефонують невідомі особи та розповідають, що родичі потратили у халепу, ДТП, або що потрібні грошові кошти на лікування – кладіть слухавку і негайно телефонуйте до поліції за номером 102!

Були випадки, коли через мережу Інтернет замовляють товари – і втрачають свої гроші.

У першому випадку 08 травня цього року заявник замовив через мережу Інтернет електроскутер та перерахував кошти. Але товар свій він не отримав. На телефонні дзвінки ніхто не відповідає.

Ще один випадок – 12 травня заявник замовив музикальний центр, і також товар не отримав. А кошти перерахував на банківську картку.

ПОЛІЦІЯ ПОПЕРЕДЖАЄ: Шановні громадяни! Якщо Ви замовили товар через мережу Інтернет – не робіть передоплату! Розраховуйтесь після отримання замовлення – післяплатою. .

Якщо Ви стали жертвами шахрайських дій – негайно повідомте про це до поліції за номерами телефонів – 9-04-09 або 102. БУДЬТЕ УВАЖНІ І ОБЕРЕЖНІ!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.