ЛІТЕРАТУРНА ПОДОРОЖ ЄВРОПОЮ.

Три з половиною десятиліття тому на Міланському саміті в 1985 році лідери ЄС постановили щорічно відзначати «День Європи».

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

У цей день жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Для українців це особливий день.

Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Європа подарувала світові велику кількість відомих літераторів. Міська бібліотека №2 пропонує переглянути віртуальну книжкову виставку «Літературна подорож Європою», яку підготувала завідуюча бібліотекою Вікторія Гуменна Вікторія. Виставка познайомить вас зі сучасними європейськими авторами та їх творами. Знайомтесь із літературними творами вишуканої Франції,  прагматичної Німеччини, пристрасної Італії, яскравої Польщі, романтичної Англії та мальовничої України.

Переглянути виставку можна за посиланням.

Начальник відділу Наталія ЗАРУДНА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.