ПРИЙМІТЬ ЩИРІ СПІВЧУТТЯ.

19 травня пішла з життя Антоніна Олексіївна ЛІЩУК,

завідуюча  ясел-садка № 13 «Колобок» в смт. Дніпряни Новокаховської міської ради, талановитий педагог та щира людина.

Антоніна Олексіївна Ліщук народилася 3 травня 1947 року. Почала працювати вихователем дошкільного навчального закладу № 13 «Колобок» у 1981 році. У жовтні 1984 року Антоніна Олексіївна була призначена на посаду завідуючої ясел-садка № 13. На цій посаді вона працювала 36 років.

За час роботи на посаді завідуючої закладу Антоніна Олексіївна організувала сталий колектив педагогів-однодумців, справжніх професіоналів своєї справи. Очолюваний нею садочок став осередком комфорту для перебування і виховання дітей.

Антоніна Олексіївна любила свою роботу та вміла знайти підхід до кожної дитини, завжди підтримувала творчі ідеї та ініціативи своїх колег, прислуховувалася до батьків, уміло залучаючи їх до співпраці. Ця чудова жінка, талановитий організатор назавжди залишиться беззаперечним авторитетом та неперевершеним керівником в серцях тих, хто знав її та працював разом з нею.

Міський голова Володимир Коваленко, староста Дніпрянського старостинського округу Анатолій Білий, міська рада, виконавчий комітет та відділ освіти Новокаховської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійної. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Антоніни Олексіївни Ліщук.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.