УКРОБОРОНПРОМ ПЛАНУЄ ВИГОТОВЛЯТИ БОЙОВІ ДРОНИ З ДОПОМОГОЮ ПРИВАТНИХ КОМПАНІЙ

Державний концерн “Укроборонпром” шукає найбільш дієві механізми співпраці з приватними виробниками озброєння, зокрема, у сфері розвитку авіаційних та наземних безпілотних апаратів оборонного та подвійного призначення.

Про це заявила заступник гендиректора Укроборонпрому з інновацій Надія Васильєва під час круглого столу за участю представників Міноборони, Ліги оборонних підприємств та Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння, як повідомляє пресслужба концерну.

Ми відкриті до співпраці з приватним сектором щодо нових розробок. Ми працюємо на зближення потреб ринку та можливостей наших конструкторських бюро аби дійсно створювати, з одного боку, новітні зразки, які би були цікавими на ринку, а з іншого боку – безпосередньо задовольняти потреби МОУ та Генштабу. Тому ми вирішили розпочати з такого перспективного напрямку, як безпілотні апарати, і зібрали за одним столом ключових гравців українського ринку БПА та наших основних клієнтів – сили безпеки та оборони України, аби визначити спільні інтереси та очікування», – зазначила пані Васильєва.

Джерело: Укрінформ

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.