МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ НА ВОДІ ГОТУЮТЬ ДО ПЛЯЖНОГО СЕЗОНУ.

Для впорядкування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, розміщених на території Новокаховської ОТГ, міським головою  Володимиром Коваленком підписано розпорядження.

Документ від 19 травня 2020 року №159-р «Про підготовку до купального сезону 2020 року».

Цим розпорядженням поставлено конкретні завдання директору  КП “Екосервіс” Василю Нікуліну, Таврійському міському голові Миколі Різаку, керівникам суб’єктів господарювання, які мають місця відпочинку людей на воді. Належить привести пляжі, зони відпочинку, водно-спортивні та прокатні човнові станції, яхт-клуби та інші місця відпочинку людей на воді у відповідність до вимог нормативно-правових актів.

Для перевірки готовності вищезгаданих місць відпочинку людей на воді створено комісію на чолі із заступником міського голови Олегом Тарабакою. Комісія працюватиме до 1 червня 2020 року.

За результатами роботи комісії будуть визначені місця відпочинку людей на воді, які пройшли перевірку та відповідають визначеним законодавством вимогам. Перелік таких місць відпочинку буде опублікований на сайті міської ради та у місцевих засобах масової інформації.

Начальник управління з питань

НС і ЦЗН Олександр БАРАНІЧЕНКО

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.