МІСЬКА ПОЛІЦІЯ: У КВІТНІ – 66 КРИМІНАЛЬНИХ ЗЛОЧИНІВ.

Протягом квітня працівники поліції вживали заходи для забезпечення законних прав та свобод громадян, захисту інтересів суспільства та держави від протиправних посягань, вели боротьбу зі злочинністю, охороняли громадський порядок.

За квітень надійшло 200 заяв та повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень.

З ознаками кримінальних правопорушень – 66. Зареєстровано 7 тілесних ушкоджень, 3 випадки порушення недоторканості житла, один випадок ухилення від сплати аліментів на утримання дітей, 40 крадіжок, 3 грабежі, 2 розбійних напади, три випадки незаконного поводження зі зброєю, 8 випадків зберігання наркотичних речовин.

Розкрито злочин (ст. 115 ККУ (навмисне вбивство)): 11.04.2020 в лісосмузі в районі очисних споруд було виявлено труп чоловіка з ознаками насильницької смерті. В ході проведення оперативно-розшукових заходів особу було встановлено – загиблий виявився мешканцем Кривого Рогу, займався розповсюдженням наркотичних засобів (закладки) на території Дніпропетровської, Одеської, Херсонської областей – в тому числі на території Нової Каховки. Під час виїзду працівників кримінальної поліції до Кривого Рогу для проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено та затримано двох осіб, які виявилися співучасниками у діяннях вбитого та були причетні до вищевказаного злочину. В подальшому до цих громадян було обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Також було встановлено і затримано особу за вчинення злочину, передбаченого ст.. 187 ККУ (розбійний напад) – 12.04.2020 даною особою скоєно розбійний напад на магазин «Наша Ряба» в Центральній Основі, а 13.04.2020 – на магазин «Анастасія» по пр.. Перемоги із застосуванням вогнепальної зброї в обох випадках. Затриманим виявився мешканець Херсона. Під час затримання в даної особи було вилучено два пістолети. В подальшому до злочинця обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

За вчинення злочину, передбаченого ст..186 ККУ (грабіж) встановлено особу, яка 23.04.2020 біля будинку №12 по вул. Новоселівській із застосуванням фізичної сили – нанесення тілесних ушкоджень пластиковою пляшкою, наповненою водою – заволоділа пакетом літньої жінки. В пакеті знаходились продукти харчування та грошові кошти в сумі близько 400 грн. Було встановлено, що дана особа причетна до злочину (ст..186 ККУ «грабіж»), який було скоєно 24.11.2019 в районі вул. Маяковського – заволодіння золотими сережками неповнолітньої дівчинки. Підозрюваною особою виявилася мешканка Нової Каховки. До неї обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Проводяться слідчі дії.

Розкрито злочин, передбачений ст. 115 ККУ з посиланням на ст.15-2 ККУ «спроба вбивства». Так 28.04.2020 надійшов виклик про проникаюче ножове поранення чоловіка в районі грудної клітини. Під час проведення оперативно-розшукових заходів встановлено: даний злочин було скоєно знайомою постраждалого під час вживання спиртних напоїв. До підозрюваної особи обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Проводяться слідчі дії.

Протягом квітня 2020 року працівниками міського відділу поліції складено 382 протоколи про адміністративні правопорушення: за порушення карантинних заходів – 6, за дрібне викрадення чужого майна -8, за порушення правил дорожнього руху – 10, за керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння – 20, за дрібне хуліганство – 9, за вчинення домашнього насильства – 35, за куріння в заборонених місцях – 59, за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених місцях – 58, за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб – 12, за невиконання батьками або особами, що їх замінюють,обов’язків щодо виховання дітей – 9.

У квітні особовий склад Новокаховського відділу поліції було задіяно для забезпечення публічної безпеки та порядку під час великодніх свят і поминальних днів біля культових споруд, на вулицях міста та в інших публічних місцях. Під час несення служби із забезпечення публічної безпеки та порядку надзвичайних подій не трапилося.  Про це повідомив начальник міського відділу поліції Олександр Рогожин.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.