ТРАВЕНЬ – І ДО РОБОТИ, І ДО СВЯТА.

Дніпрянський старостат підсумував роботу за травень.

На початку місяця за умови дотримання карантинних вимог відзначили День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

За участю міського голови Володимира Коваленка, старости Анатолія Білого, працівників управління комунального майна, інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської ради та директорів комунальних підприємств відбулось покладання квітів та вінків до пам’ятників ветеранам та загиблим в тій страшній війні.

Особливо приємно було спостерігати за великою кількістю жителів населених пунктів – від найменшого до найстаршого, які з самого ранку до пізнього вечора приносили квіти до монументів. До цієї дати активно готувалися: зусиллями співробітників управління комунального майна, інфраструктури старостинських округів було проведено прибирання та ремонтні роботи.

У травні на території старостату проводились ремонтні роботи асфальтного покриття в селищі Дніпряни і селі Корсунка та транзитних доріг між населеними пунктами. Вдячні за це директору КП «НК ШЕУ» Анатолію Гуртовому.

Відремонтовано асфальтне покриття прибудинкової території в районі багатоповерхівок по вул. Корсунська, прокладено пішохідну доріжку біля зупинки в центрі селища Дніпряни та асфальтований майданчик в районі дитячого садочка “Колобок” в Дніпрянах. Виконавець робіт – ТОВ «Дизайн Девелопмент Груп».

Тим часом впродовж травня готували важливі рішення на розгляд депутатів, вирішували соціальні питання мешканців.

Для  розгляду на депутатських комісіях та схвалення на сесії Новокаховської міської ради підготовлено 18 проектів рішень з земельних питань та  4  проекти рішень, що стосується інфраструктури Дніпрянського старостинського округу. На території Дніпрянського старостату тривають рейди щодо благоустрою територій, видано 32 попередження громадянам.

Проводилась дистанційна робота з 9 сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. Відвідали п’ять родин, які опинилися в складних життєвих обставинах. Здійснено реєстрацію/зняття з  реєстрації місця проживання 14  осіб. Посвідчено три довіреності, видано 286  довідок про склад сім’ї та 15 актів старости, зареєстровано 4 звернення громадян, видано 7 довідок  про наявність земельних ділянок.

Завдяки ініціативі Сергія Хуторного розпочались роботи з відновлення спортивного майданчика Дніпрянської ЗОШ.

Протягом травня регулярно прибирались зупинки, місця загального користування та узбіччя доріг, здійснювався покіс узбіч доріг ПП Сергієм Хуторним.

Все що заплановано, буде вчасно реалізовано. Дніпрянський старостат продовжує розвиватись…

 В.о. старости Дніпрянського

старостинського округу Анатолій Білий   

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.