ЧЕРКАЩИНА ПРОЩАЄТЬСЯ З КОМБРИГОМ ЮРІЄМ МЕЖАКОВИМ.

Країна повинна знати та пам’ятати тих, хто проливав за неї свою кров.

30 травня у м. Шпола Черкаської області відбудуться траурні заходи з вшанування полковника Юрія Межакова, командира 1 танкової бригади, який помер 28 травня в зоні ООС.

Під час траурного мітингу, що відбудеться в центрі міста, 12-річному сину та 7-річній доньці Героя Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак вручить Орден Богдана Хмельницького ІІ ступеню.

Вшанувати Героя приїдуть також командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський та командувач оперативного командування “Північ” генерал-майор Валерій Залужний. З зони ООС також прибудуть побратими Героя, військовослужбовці 1 окремої танкової бригади.

Це вчетверте за більше як шість років війни Україна втрачає командира бригади. Полковник Юрій Межаков став другим загиблим комбригом за останні півроку. Як і Євген Коростельов, він є бойовим офіцером, командиром нової формації. В бригаду Юрій Межаков прийшов 04 січня 2019 року, і одразу завоював любов і повагу особового складу. Його любили, йому довіряли. Він все пропускав через своє серце, тож зрештою воно не витримало граничного навантаження останніх років…

Просимо Вас вшанувати нашого командира, друга і побратима.

Символічно, що саме в День Піднесення (Вознесения Господнего) його душа відлетіла від нас в кращі світи…

Прес-центр

оперативного командування “Північ”

Захистимо найдорожче разом!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.