З ЮВІЛЕЄМ!

ЮВІЛЕЙНУ ДАТУ НАРОДЖЕННЯ – 70 РІЧЧЯ –

відзначає 31 травня розумна і порядна людина, турботливий і люблячий сім’янин, талановитий лікар, мудрий і досвідчений керівник

Микола Степанович СПІЛЬНИЙ

Закінчивши у 1976 році Кримський медичний інститут,  Микола Степанович стрімко розпочав професійний шлях спочатку у Каховській районній лікарні , потім – працював хірургом у Херсонській обласній лікарні. А згодом вже у 1983 році був призначений головним лікарем Центральної міської лікарні Нової Каховки, яку очолював понад 18 років. Був депутатом обласної ради з 1998 по 2002 роки.

З 2010 року, передавши управління своєму наступнику, очолив хірургічний кабінет консультативно-діагностичної поліклініки.

Щиро вітаємо Вас з Ювілеєм, шановний Миколо Степановичу! Ви – професіонал медицини і вірний рятувальник людського здоров’я. Бажаємо Вам завжди бути на хвилі впевненості і оптимізму життя, постійно прагнути до втілення своїх ідей і планів, невичерпних життєвих сил та енергії, завжди і скрізь бути у відмінному настрої, отримувати щиру вдячність за нелегку працю і відчувати себе щасливою людиною. Бажаємо Вам витримки, непереможної сили духу, цілеспрямованості, міцної нервової системи, відмінного здоров’я і всіх життєво необхідних благ. Будьте кохані, збережені долею і близькими!

З повагою – міський голова Володимир Коваленко, великий колектив медичних працівників Новокаховської ОТГ, Громадська рада і її керівник Лариса Житченко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.