ДЛЯ ТИХ, ХТО НА ПЕРЕДОВІЙ.

Є  професія – захищати Батьківщину. А ще одна професія покликана захищати людське здоров’я і життя.

Представники однієї давали присягу на вірність своїй країні. Працівники іншої – клятву Гіппократа. І ті, і інші нині – на передовій, тож дуже добре розуміють один одного.

Не випадково саме військові – учасники бойових дій та ветерани АТО/ООС – члени ГО «Біла стріла», яку очолює Дмитро Марков, і місцева військова частина А-1836 ППО запропонували висловити підтримку медикам у цей нелегкий час. Тож прибули до Центральної міської лікарні Нової Каховки з подарунками. Підтримали цю акцію керівництво міста, педагоги та школярі ЗОШ №3 і №10, директори шкіл Ірина Дубас і В’ячеслав Рєзніков.

В перший день літа вони завітали до міської лікарні. Із дотриманням карантинних умов, у великій залі лікарні зібралися представники медичної галузі. Першим до них звернувся Дмитро Марков. Спочатку він привітав юних артистів з їх святом – Днем захисту дітей. «А вам, дорогі наші лікарі, хочеться подякувати і низько вклонитися за вашу працю», – сказав Дмитро Марков. – Ми з хлопцями провели декілька паралелей і зрозуміли, що ви нині опинилися там, де і ми в 2014 році. Так само, як і ми тоді були без бронежилетів, так і ви на початку пандемії залишились без захисних масок і спецодягу. Нам не вистачало зброї, а вам – обладнання. Сподіваюсь, що ми разом зробимо так, щоб в нашій Україні більше не було непідготовленості і розгубленості. Дякуємо, що ви не розгубились, не звільнились, що працюєте і рятуєте наші життя». Представник військової частини подякував медичним працівникам від усіх військових і зазначив – разом ми сила! Побажав медикам та їх родинам здоров’я і миру: «Ви нині на передовій, «на нулі». Тому ми будемо з вами разом долати всі виклики».

Привітав медичних працівників міський голова Володимир Коваленко. Він зазначив: з головним лікарем день розпочинають і закінчують, в діалозі, а нерідко в суперечках, в напружених ситуаціях, і все – заради вирішення проблем медичної галузі, щоб система охорони здоров’я працювала, як новий годинник. «Вдячний військовим – в них багато ініціатив, пропозицій. Ми їх завжди підтримуємо», – сказав Володимир Коваленко.

Багато приємних моментів подарували цього дня медикам новокаховські школярі – талановиті юні танцюристи і музиканти, які разом зі своїм творчим керівником Олександром Липкою підготували невеличкий концерт. Багато теплих слів почули медики від головного лікаря КНП «ЦМЛ міста Нова Каховка» Ігоря Гайдаманчука, директорів ЗОШ №3 і №10 Ірини Дубас і В’ячеслава Рєзнікова. А віддячили маленьким талантам за їх щирі емоції і яскраві виступи солодощами від БФ «Н.Каховка», від військових. Вручили солодкі подарунки і соки і  самим медикам.

Після привітань Дмитро Марков і представники «Білої стріли» побували у ЗОШ №3 та 10, подарували їм для проведення ремонту в приміщеннях фарбу та всі необхідні інструменти.

Керівництво Нової Каховки, учасники бойових дій та ветерани ГО «Біла стріла», військові військової частини А-1836, медичні працівники міської лікарні висловлюють щиру вдячність учням, їх педагогам, директорам ЗОШ №3 і 10 за підтримку і творчі дарунки, які додали сил і оптимізму. 

                                                                                                           Вікторія РАЄВСЬКА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.