ШТРАФИ ЗА ПЕРЕВИЩЕННЯ ШВИДКОСТІ МОЖУТЬ ЗРОСТИ

Міністерство внутрішніх справ підготувало законопроєкт про збільшення суми штрафів за перевищення швидкості. Документом, наприклад, пропонується встановити суму в 3 400 грн штрафу за перевищення на більш ніж 50 км/год.

Повідомив про це заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в інтерв’ю “РБК-Україна”.

Якщо людина перевищила до 50 км/год, то протягом 10 днів вона повинна заплатити 127,5 грн, якщо більше 50 км/год – 510 гривень. Ми підготували законопроєкт, щоб цифра була значно більшою, 3400 гривень для тих, хто перевищив більше ніж на 50 км/год.“, – зазначив заступник.

Також він додав, що є прихильником концепції  яка діє у Фінляндії чи Швейцарії, де сума штрафу обчислюється відсотком від доходу.

“У нас деякі глави держкомпаній, наприклад, отримують по 10 мільйонів гривень. Якщо штраф буде 2% від доходу – це вже 200 тисяч гривень за перевищення швидкості. І тоді це буде серйозно, і не буде хотітися порушувати. Це ідеальний варіант, і ми до нього поступово прийдемо”, – зауважив пан Геращенко.

І додав, що з “гонщиками”, які неодноразово перевищують швидкість на дорогах, поліція працює окремо і проводить роз’яснювальну роботу, зокрема повідомляє про імовірність сісти у в’язницю.

Джерело: Укрінформ

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.