«ЕНЕРГІЯ+» (НОВА КАХОВКА) – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ!

З 04 по 06 червня у Житомирі проходив Чемпіонат України з футзалу серед ветеранів віком 55 років і старші (55+).

В турнірі брали участь дев’ять команд: «Комунар» з Харкова, «Аміко» з Андрушівки Житомирської області, АФ «Кодима», «Авангард» з Новограда-Волинського, «Фортеця» з Кам’янця-Подільського, ТЦ «К» Кодимський район, «Підприємець» з Хмельника, «Енергія+» з Нової Каховки, «Соборка» з Одеської області.

Новокаховська команда перемогла у підгрупі: «Аміко» (Андрушівка) 2:0, «Соборку» Одеської області – 3:0. В ¼ фіналу перемогла АФ «Кодиму» з рахунком 2:1. В ½ фіналу доля звела «Енергію+» із «Соборкою». І новокаховчани знову перемогли – 3:1. У фіналі «Енергія+» поступилася кам’янець-подільській «Фортеці» з рахунком 2:1, і завоювала срібні медалі Чемпіонату України з футзалу у вищій лізі!

Найбільш видовищним, напруженим і драматичним (як і повинно бути у фіналі!) був матч за перше місце між командами новокаховської «Енергії+» і кам’янець-подільської «Фортеці». На перших хвилинах футзалісти «Фортеці» двічі відправили м’ячі у ворота Юрія Сорочинського. До того ж, другий м’яч було забито з очевидним порушенням правил fair play  (травму отримав захисник «Енергії+» Олександр Журавленко).

У другому таймі новокаховчани перебудували свою гру, і біля воріт «Фортеці» стало спекотно. Після ударів Олександра Перевертайла та Ігоря Штихаря м’ячі якимось дивом не опинилися у воротах суперника! Високий темп гри підтримували запасні «Енергії+» Роман Райко і Петро Волошин. На фінальній хвилині Юрій Суббота замінив воротаря, і п’ятірка польових реалізувала численну перевагу (м’яч забив Олег Ільченко). Фінальна сирена перервала гольову атаку «Енергії+». Головний суддя чемпіонату Олександр Король вручив Кубок Чемпіону України і цінний подарунок Віце-чемпіону – новокаховській «Енергії+»!

Спонсорами команди «Енергія+» виступили БО «Благодійний фонд Ігоря Колихаєва» (виконавчий директор Геннадій Лагута), БФ «Н.Каховка» (директор Наталія Безп’ята), ЗАО «Укргідроенерго» (генеральний директор Ігор Сирота).

Ветерани команди «Енергія+» висловлюють щиру вдячність міському голові Володимиру Коваленку за допомогу в організації поїздки на Чемпіонат України.

Склад команди: Олександр Перевертайло, Ігор Штихар, Юрій Сорочинський, Юрій Суббота, Олександр Журавленко, Олег Ільченко, Роман Райко, Петро Волошин.

На  фото – капітани команд фіналу Чемпіонату України серед ветеранів 55+ – Євгеній Слабунов та Ігор Штихар.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.