КАРАНТИН: ДОПОМОГА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ.

19 червня 2020 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від  17.06.2020 р. № 491.

Документом внесенно зміни до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Оновленим порядком встановлено: якщо закінчення поточного шестимісячного строку виплати грошової допомоги відбулося в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до уповноваженого органу.

Уповноважений орган протягом одного місяця після скасування карантину проводить перерахунок розміру виплаченої грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам на підставі поданих особою або уповноваженим представником сім’ї заяви та необхідних документів.

Якщо за результатами проведеного перерахунку:

  • розмір отриманої грошової допомоги виявляється меншим,уповноважений орган проводить доплату різниці між її перерахованим і виплаченим розміром;
  • не підтверджено право на отримання грошової допомоги, або її розмір виявляється меншим від розміру допомоги, виплаченої під час карантину, або особою чи уповноваженим представником сім’ї не подано заяви та необхідних документів, – уповноважений орган стягує надміру виплачені суми допомоги згідно із законодавством.

Також внесено доповнення, що у період карантину та протягом одного місяця після його скасування виплата грошової допомоги не припиняється працездатним особам, які не були працевлаштовані.

Управління праці та соціального захисту населення

Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.