ПРОСТЯГНІТЬ РУКУ ДОПОМОГИ!

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради – установа, яка організовує і надає соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

У зв’язку з існуючим нині в Україні низьким економічним рівнем життя дуже багато українських сімей потребують допомоги та соціального захисту.

Та одним із видів соціальної допомоги є надання гуманітарної допомоги сім’ям вразливих категорій, які є клієнтами центру.

Завдяки небайдужим громадянам міста до центру систематично надходить гуманітарна допомога у вигляді одягу, взуття, іграшок, засобів гігієни, канцелярського приладдя, речей домашнього вжитку. У 2019 році  95 родин з’явилися до центру та отримали допомогу, чим покращили свій економічний стан.

Ми знаходимось у постійному пошуку партнерських організацій, які можуть стати ефективною ланкою у ланцюжку допомоги сім’ям у складних життєвих обставинах, адже потреба все ще переважає можливості. А небайдужих людей, як виявилось, в нашому місті дуже багато.

Від усього серця дякуємо за виявлену небайдужість і підтримку людей, що потребують допомоги. Сподіваємось, що Ваша підтримка допоможе хоча б частково мінімізувати складні життєві обставини. Дякуємо всім, хто простягнув руку допомоги за покликом серця, хто творить добро, не чекаючи вдячності.

Не залишайтеся байдужими! І якщо у Вас є бажання допомогти та пожертвувати хоча б для однієї родини речами домашнього вжитку – будемо вдячні! Наша адреса: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5,  тел. 5-37-58.

З вдячністю, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради.

Директор Наталія КОРСАКОВА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.