РЕЗУЛЬТАТИВНА ПЕРЕМОГА «ШАХТАРЯ».

21 червня, в Новій Каховці на спортивному полі «Вогник» стадіону «Енергія» відбулась фінальна гра першості міста з футболу серед аматорських команд.

В фінальному поєдинку зустрілись команди «Шахтар» з Нової Каховки та команда «Мала Каховка» з села Малокаховка. В напруженому протистоянні з рахунком 9:4 перемогу здобула команда «Шахтар».

Після цього поєдинку остаточно визначився переможець зимового турніру. Набравши 30 очок чемпіоном міста стала команда «Шахтар» з Нової Каховки. Серебро вибороли футболісти команди «Мала Каховка» (25 очок), а бронзу здобула здобула команда селища Козацьке Новокаховської ОТГ (24 очки).

Команди отримали грамоти і кубки. За традицією визначено кращих гравців першості, кращим захисником став Олег Василенко («Мала Каховка»), півзахисником – Анатолій Юхненко («Мала Каховка»). Серед воротарів відзначено Павла Воронцова («Шахтар»), звання кращого нападника завоював Валерій Доля з команди «Шахтар», гравець професійної команди «Енергія».

Від імені міського голови Володимира Коваленка, нагородження спортсменів провів перший заступник міського голови та голова ГО «Федерація футболу у м. Нова Каховка» Леонід Чурсинов, який подякував їх за видовищний фінал. Також до привітань долучилася Наталія Таран – начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради та головний спеціаліст Катерина Андрушенко.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту вітає наших талановитих футболістів з високими результатами, щиро пишаємося Вами та бажаємо нових високих досягнень.

(Змагання відбулись без глядачів з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм та необхідних заходів).