ПРИВІТАННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА З НАГОДИ 60-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ СТВОРЕННЯ ПрАТ «ФІРМА «ХЕРСОНОБЛАГРОБУД»

Дорогі друзі! Шановні будівельники!

Своїм народженням Нова Каховка завдячує саме вам! Майстри будівельної справи, ви втілювали в життя архітектурну неповторність нового міста, його кварталів, унікальних історичних споруд, його життєво важливих будівель.
Ваш будівельний колектив був найпотужнішим у Херсонщині. Область завдячує вам зведенням сотень важливих об’єктів в усіх районах. Ви були серед перших ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, зводили селища для переселенців, допомагали відновлювати зруйновані райони Вірменії після масштабного землетрусу.

Вами зведені сотні житлових будинків та об’єктів агропромислового комплексу. Все це нині служить людям. Вам вдалося подолати численні виклики різних етапів розвитку країни, освоїти нові технології, передати свій унікальний досвід новим поколінням будівельників, зберегти традиції славетного колективу і його основу. Розвиток країни неможливий без праці будівельників, без нових проектів, які будуть втілені в життя вашими руками. Щиро вірю, що саме так і буде!

Велика подяка вам за успішну реалізацію за роки роботи державних та регіональних програм, за декілька поколінь професіоналів, за міцні та надійні будівельні династії, які продовжують найкращі традиції підприємства! Щиро бажаю вам цікавих проектів, належної оцінки вашої праці. Бажаю всім вам міцного здоров’я, родинного затишку, щастя та мирного неба!
Разом ми будуємо майбутнє, бо НАМ ТУТ ЖИТИ!

З повагою народний депутат України Ігор Колихаєв

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.