1 ЛИПНЯ – ДЕНЬ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ

Шановні архітектори! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Всесвітній день архітектури заснований Міжнародною Спілкою архітекторів, що виникла у 1946 році, після Другої світової війни, коли почали підіймати з руїн міста, відновлювати підприємства, відтворювати пам’ятки архітектури. З цього розпочинали і першобудівники нашого міста. І не лише відновили зруйноване, але й побудували – нові міста, селища, підприємства, палаци і церкви, будинки з унікальним розписом, створили чудові архітектурні ансамблі кварталів, площ і вулиць.

Вам випала унікальна місія – залишатися в пам’яті нащадків людьми, чиї творчі ідеї на віки втілилися у камені і граніті, у мармурі і склі. Ви – творці дивовижних палаців і мостів, соборів і будинків. Видатні митці говорять, що архітектура – немов завмерла музика. Архітектура кожного міста без слів розповідає нам про епохи, події, кумирів, стає візитівкою поколінь, і гордістю нащадків, яким варто цінувати архітектурні надбання попередніх поколінь.

У справі зодчого важливо пам’ятати, що архітектурні будівлі та споруди будуть служити людству роками. Тому нехай всі ваші творчі доробки радують наступні покоління нащадків. Здоров’я вам, добробуту, впевненості
в майбутньому, активної і плідної творчості!
Нехай кожен ваш проект стане шедевром!

 З повагою, міський голова Володимир Коваленко

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.