МІСТЕЧКО АТРАКЦІОНІВ: ПОДАРУЙТЕ РАДІСТЬ ДІТЯМ!

… Після відвідування одного з обласних центрів знайома не могла заспокоїтися: побували з донькою в містечку атракціонів – одне коло на оглядовому колесі коштує 80 грн!. У Новій Каховці – в кілька разів дешевше! Каже, після такої подорожі ще більше почали цінувати те, що є в нашому місті.

Серед багатьох принад Нової Каховки – Містечко атракціонів комунального підприємства «Парк культури та відпочинку». Журналісти газети поцікавились: як працює Парк в умовах карантинних обмежень, що змінилося в цьому році, чи готові до зустрічі з відвідувачами?  Директор КП «Міський парк культури та відпочинку» Ніна ІВАНОВА розповіла:

  • Офіційно Містечко атракціонів працює з 01 червня. Парк підготовили, здали в експлуатацію, зробили експертизу, весь персонал пройшов підготовку. На більшість атракціонів ціни залишились минулорічні. Лише на енерговитратні атракціони вартість довелося трішки підняти – на 5 грн. Працюємо без вихідних – з 10.00 до 22.00. Такий графік буде без змін до 1 жовтня.

  • Як змінилися правила відвідування атракціонів у зв’язку з карантинними обмеженнями?

  • На всій території встановлені знаки, що нагадують про необхідність дотримання дистанції. Щодня двічі на день проводимо дезінфекцію: всі атракціони обробляються зранку, і потім – о 16.00. Людей небагато, тож ніякого скупчення немає.

  • Відвідують Парк не лише новокаховчани, але й мешканці інших міст і селищ. Звідки приїздять до вас на відпочинок?

  • Переважно нас відвідують мешканці районів області. Скажу відверто, новокаховчани балувані, вони вже звикли до такого відпочинку, тож приходять більше у вихідні. А от для мешканців районів це щоразу особлива подія. Відвідують нас і жителі Херсона, Миколаєва. Наймають мікроавтобуси – і вирушають до нас на екскурсію. Хоча в цьому році кількість відвідувачів значно зменшилась. Внаслідок цього заплановані надходження ми недовиконали на 30%. Попереду літо, і ми сподіваємось, що ще ситуація зміниться на краще. Завжди раді всім, і запрошуємо відпочити у нашому Парку. Тут багато розваг для дітей. Тож приходьте родинами і відпочивайте!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.