ПОСТРАЖДАЛІ ВІД ПОЖЕЖІ ОТРИМАЮТЬ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ВІД МІСТА

Керівництво міста прийняло рішення про підготовку та організацію надання грошової допомоги постраждалим власникам квартир пошкодженого пожежею будинку №20 по вул. Букіна. Відповідне розпорядження 08 липня підписав міський голова Володимир Коваленко.

Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) доручено забезпечити відкриття рахунку в органах Казначейства УДКСУ у м. Новій Каховці для збору коштів з метою організації надання цільової грошової допомоги безпосередньо постраждалим внаслідок пожежі власникам  квартир в будинку №20 по вул. Букіна.

Терцентр має організувати і провести роботу серед підприємств, установ, організацій всіх форм власності і господарювання, банків, фондів, громадських організацій, окремих громадян щодо участі у зборі коштів для надання грошової допомоги постраждалим від пожежі власникам квартир будинку №20 по вул. Букіна. Буде затверджено склад комісії по розподілу цільової грошової допомоги постраждалим. Комісія з розподілу грошової допомоги має розробити порядок надання та перелік документів. Терцентру доручено  забезпечити облік  і контроль  за використанням коштів, що будуть надходити на спеціальний рахунок в ході проведення збору коштів. Контроль за виконанням розпорядження  покладено на заступника міського голови Володимира Сироватку.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.