ГОЛОВА ХЕРСОНСЬКОЇ ОДА ЮРІЙ ГУСЕВ ОГЛЯНУВ ПОШКОДЖЕНИЙ ПОЖЕЖЕЮ БУДИНОК У НОВІЙ КАХОВЦІ.

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв 10 липня побував у Новій Каховці і зустрівся з мешканцями будинку №20 по вул. Букіна, який постраждав від пожежі 5 липня цього року. Біля будинку Юрія Гусєва зустрічали голова ОСББ Наталія Петренко і актив будинку.

Юрій Гусєв поспілкувався з людьми. Вони розповіли подробиці пожежі. Подякували пожежникам, які після виклику приїхали миттєво.

«Дякуємо всім службам міста – пожежникам, поліції, мешканцям сусідніх будинків – вони дуже нас підтримували. Велика подяка керівництву міста, голові ОСББ. Всі негайно приїхали, як тільки почули про нашу біду», – щиро розповіли люди.

Разом з міським головою Володимиром Коваленком, його першим заступником Леонідом Чурсиновим, заступником Олегом Тарабакою, головою ОСББ Наталією Петренко голова ОДА оглянув квартиру, з якої почалася пожежа. Голова ОСББ розповіла про стан інших пошкоджених квартир на 5-му поверсі. Повідомила: в будинку побував депутат міської ради Сергій Хоменко. Завдяки йому майстри вже зробили заміри, і в квартирах будуть встановлені нові пластикові вікна. Ще один депутат міської ради Юрій Власов попросив скласти перелік будівельних матеріалів для відновлення пошкоджених квартир, також пообіцяв надати допомогу.

Наталія Петренко розповіла: від вогню постраждали 4 квартири. І ще кілька помешкань під час гасіння пожежі настільки були залиті водою, що вона просочилася на два-три поверхи вниз. Вода потрапила через балкони і відкриті вікна. Від значно більших пошкоджень врятувало те, що покриття покрівлі від вогню розплавилося, заліпило всі щілини і не пропустило жодної краплі води всередину приміщень. Поки будуть йти ремонтні роботи, можна бути спокійним – в разі дощу покрівля не потече.

Міський голова Володимир Коваленко підтвердив: має перелік квартир зі всіма пошкодженнями. Він показав Юрію Гусєву проект нової шатрової покрівлі, вже виконаний проектантами. Розповів: при проведенні робіт будуть враховані всі сучасні вимоги з пожежної безпеки. Металевий каркас для нової шатрової покрівлі будинку виготовить підприємство «Олеся».

Юрій Гусєв поцікавився: які проблеми потребують негайного вирішення?  Володимир Коваленко і мешканці будинку повідомили: газопостачальна організація, не враховуючи ситуацію, вимагає попередньої оплати за підключення газу. Дізнавшись про це, у Свято-Андріївському соборі запропонували фінансову допомогу – перерахували кошти за підключення. І після перевірки димовентканалів та отримання відповідних актів газовики обіцяють підключити газ вже 11 липня. Електропостачання в будинку відновили вже наступного дня після пожежі. Воду не відключали.

Як повідомив Володимир Коваленко, за проект відновлення покрівлі вже проплачено 30% необхідної суми. Загальна вартість всіх робіт по відновленню – понад 2,6 млн. грн..

Детальніше про нинішню ситуацію в будинку №20 по вул. Букіна і плани по його відновленню після пожежі читайте в наступному номері газети «Говорить Нова Каховка» 14 липня.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.