ЧИСТО – БО МИ ПРО ЦЕ ДБАЄМО!

Санітарний стан та благоустрій територій – візитівка кожної територіальної громади. Комунальне підприємство «Козацький багатогалузевий  комбінат комунальних  підприємств» займається вивезенням твердих побутових відходів, обкосом, прибиранням на землях загального користування, узбіччях доріг, на дитячих та спортивних майданчиках, автобусних зупинках, озелененням території селища та благоустроєм прибудинкових територій багатоповерхових будинків.

У першому півріччі комунальним підприємством проведені роботи по косінню на території населеного пункту: 17 тис. м2 території кладовищ,  41,31 тис. м2 території загального користування та вулиці, 24,864 тис. м2 території парків. Постійно ведуться роботи по благоустрою прибережних зон, збирається та вивозиться сміття.

За графіком КП здійснює збір та вивіз твердих побутових відходів на території Козацького та Веселівського старостинських округів. Велика увага – озелененню територій. Постійно ведуться роботи з благоустрою в паркових зона, які нині радують жителів та гостей селища красою і затишком.
Кожен відповідальний житель селища долучається до цієї роботи.

Спеціалістами відділу Козацького старостинського округу виносяться попередження безвідповідальним власникам та користувачам присадибних земельних ділянок, які порушують правила благоустрою.

Люди все більше усвідомлюють: проблеми санітарної очистки  та благоустрою території населеного пункту – наші спільні проблеми. І тільки об’єднавши зусилля та мобілізувавши увесь наявний ресурс, ми можемо досягти відчутних результатів. І ми їх досягаємо!

 

Козацький старостат

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.