З 1 СЕРПНЯ МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ ЗАПУСТИТЬ «РРО В СМАРТФОНІ»

Безкоштовне фіскальне рішення для програмного РРО з 1 серпня 2020 року стає доступним для повноцінного використання на добровільній основі. Про це повідомляють у пресслужбі Міністерства фінансів.

«Завдяки плідній співпраці з бізнесом нам вдалось розробити та запустити «РРО в смартфоні». Програмний продукт є альтернативою традиційним касовим апаратам і встановити його можна на смартфон, планшет, комп’ютер чи інший пристрій, який має ОС Android або Windows. Найближчим часом буде запроваджено і ПРРО для iOS. Тобто, при наявності класичного РРО бізнес не має обов’язку переходити на програний продукт» – зазначає міністр фінансів Сергій Марченко.

У Міністерстві додають, що й інші розробники зможуть випустити свій програмний продукт, яким зможуть користуватись суб’єкти господарювання, але лише за умови що він буде відповідати вимогам законодавства та технічним вимогам АРІ.

За словами міністра, запровадження програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки та спрощення умов ведення підприємницької діяльності. Програмне забезпечення «РРО в смартфоні» має стати зручним і необтяжливим функціоналом для сумлінних платників податків.

Джерело: Укрінформ

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.