КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ ОСНАЩЕНА СУЧАСНИМ ОБЛАДНАННЯМ

Сучасне медичне обладнання для проведення аналізів придбано для міської лікарні. Тут встановлений новий гематологічний аналізатор – придбаний у лютому 2019 року. Є два сечових аналізатора, біохімічний та імуноферментний (ІФА) аналізатори.

Біохімічний – італійського виробництва, працює на італійських реактивах. Два гематологічних аналізатора придбали за 80 тис. грн.. За допомогою-тест смужок одночасно роблять 10 аналізів за 1,5 хвилини. Якщо є патологія – апарат одразу її виявляє.

Клініко-діагностична лабораторія міської лікарні, яку очолює Ольга Леонтьєва, сертифікована і ліцензована, має сертифікат якості. Його отримали 5 років тому. Для цього проходили багаторазові дослідження, контроль якості. А також встановили кондиціонери, що є обов’язковою вимогою для роботи. Лабораторія велика, має гематологічний, біохімічний, цитологічний відділи, оснащена сучасним обладнанням, яке покращило якість аналізів і пришвидшило їх обробку. У вірусологічному відділі проводять багато інших досліджень: на гормони щитовидної залози, гепатити, торч-інфекції.

Є в лабораторії апарат, на якому проводять молекулярно-генетичні дослідження на туберкульоз. Протягом 2-х годин можуть з’ясувати, хвора людина або ні. І чи має мультирезистентний туберкульоз – це дуже небезпечний діагноз, що не піддається лікуванню. З травня цього року на апараті проводять дослідження ВІЛ-інфікованих, яким проводиться антиретровірусна терапія, щоб дізнатись, чи є лікування ефективним. Раніше такі дослідження робили в області. Лікування хворих на ВІЛ/СНІД і туберкульоз в Україні проводять безкоштовно. Ольга Червоненко повідомила, що за півріччя в місті відзначається зменшення  кількості онкозахворювань  і туберкульозу. За міською Програмою боротьби з онкозахворюваннями рішенням сесії міської ради направлено 100 тис. грн.. на дослідження жінок на атипові клітини.

Ще дві лабораторії розташовані в лікарняному комплексі мікрорайону «Сокіл». Там проводять клінічні та імуноферментні дослідження, роблять аналізи пацієнтам відділень, а також термінові аналізи.

Нині лабораторія міської лікарні обслуговує 12 районів області, які везуть біологічні середовища для досліджень. Просять про співпрацю й інші райони. Новокаховська лабораторія в області є найпотужнішою після обласної.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.