СВЯТКУЄ ВСЯ КРАЇНА

14 серпня відзначає свій 83-й день народження Заслужений тренер СРСР з веслування на байдарках і каное, заслужений тренер України МАРЧЕНКО Едуард Степанович, якого по праву вважають спортивною легендою України.

Більшу частину свого життя Едуард Степанович присвятив служінню обраній справі, збереженню кращих традицій вітчизняного спорту, примноженню його слави і досягнень. За роки тренерської роботи Едуард Марченко виховав цілу плеяду талановитих гребців (понад 100 – високих розрядів), завоював повагу колег і визнання шанувальників спорту.

Його вихованець, заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Сергій Чухрай – триразовий олімпійський чемпіон, володар золотої медалі на ХХІ Олімпійських іграх в Монреалі на дистанції 1000 метрів, та двох — на ХХІІ­-х в Москві у 1980­-му на дистанціях 500 і 1000 м. та триразовий чемпіон світу, багаторазовий переможець міжнародних і всесоюзних змагань. Взагалі, Едуард Степанович, працюючи з 1965 року тренером, з 1973­-го — старшим тренером відділення веслування на байдарках і каное дитячо-­юнацької спортивної школи спортивного клубу «Статор» ВАТ «Південелектромаш» підготував близько 100 спортсменів високих розрядів, 6 майстрів спорту України.

Найщиріші вітання, з нагоди дня народження, від міського голови Володимира Коваленка, відділу у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, начальник Наталія Таран та усієї спортивної громади. Бажаємо Вам якомога більше здоров`я, наснаги та добробуту особисто для Вас та всієї Вашої родини. Миру, тепла на довгі  роки.

Начальник Відділу                                                     Наталія ТАРАН

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.