СПРАВИ МОЛОДІЖНІ І СПОРТИВНІ.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради займається підготовкою та організацією виконання міських програм.

Вони направлені на створення сприятливих умов для гармонійного та різнобічного розвитку дітей та молоді у культурологічній, спортивній та оздоровчій сферах.

Для усунення реальної загрози життю і здоров’ю дітей, які постраждали від насильства або жорстокого поводження, працівниками відділу протягом січня – березня 2020 року на батьківських зборах у загальноосвітніх школах міста було проведено 15 бесід та лекції з питань запобігання насильству у сім’ї. У навчальних закладах міста різних рівнів акредитацій для студентської та учнівської молоді протягом січня – березня 2020 року проводилися лекції на теми: «Насильство між дітьми по відношенню один до одного», «Життя без насильства», «Що таке насильство?». На лекціях побували 85 осіб.

У вищих навчальних закладах пильна увага приділяється такій темі, як булінг, насильство дітей по відношенню один до одного. Під час зустрічей слухачі отримали буклети з контактами організацій, які займаються даною проблемою, і куди вони у разі потреби можуть звернутися по допомогу.

Протягом січня – серпня 2020 року отримано з поліції сім повідомлень про жорстоке поводження в сім`ї. В родинах, де виявлено насильство, проведено профілактичні та роз’яснювальні бесіди. Ведеться журнал реєстрації повідомлень про вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Для підвищення рівня обізнаності щодо протидії торгівлі людьми та роз’яснення Закону України «Протидія торгівлі людьми в Україні», в навчальних та учбових закладах міста, в міському центрі зайнятості проводяться лекційні заходи на цю тему.

14 лютого 2020 року відділом було організовано та проведено шоу-програму «Love story» з нагоди Міжнародного дня закоханих. Участь в ній взяли 6 навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Переможці заходу були нагороджені грамотами та цінними подарунками відділу.

26 червня в малій залі виконкому відбулося засідання “за круглим столом”, присвячене Дню молоді в Україні. Бесіда пройшла в затишній обстановці, з дотриманням санітарно – епідеміологічних норм та необхідних заходів.

23 липня новокаховська молодь разом з міським головою приєдналися до щорічного Марафону відповідальності. На клумбі біля кінотеатру «Юність» посадили соняхи сорту “Богдан Гаврилишин”.

А найголовнішою подією цього року стала реалізація проекту будівництва футбольного поля із синтетичним покриттям. Проект спрямований на будівництво футбольного поля «Дніпро», що знаходиться на стадіоні «Енергія», за адресою проспект Дніпровський, 28. Реконструйоване поле створює необхідні умови для масового заняття спортом мешканцями міста і для регулярних тренувань юних спортсменів. Тепер це база для тренувань команд з ігрових видів спорту, особливо з футболу, осередок здорового способу життя для жителів усього міста, де будуть проходити змагання та турніри на високому рівні.

Загальна вартість проекту, згідно акту виконаних робіт, становила 14 млн. 033 тис. 662 грн. 48 коп.

Відділом постійно проводиться поточний ремонт спортивних споруд. У 2020 році планується  капітальний ремонт ФОК «Гарт» та КП «Новокаховський міський центр фізичного виховання здоров’я населення «Спорт для всіх».

Відділу підпорядкована ДЮСШ «Таврія», в якій  культивується 8 видів спорту. З них 7 олімпійських видів та 1 неолімпійський вид (шахи). У дитячо-юнацькій спортивній школі «Таврія» займається 519 дітей – на 48 більше, ніж у минулому році. На утримання школи з міського бюджету виділено 2 млн. 732 тис. 769 грн.

Також у футбольних секціях, які створено при громадській організації «Спортивний клуб «Енергія», займається 75 дітей. При футбольному клубі «Таврія» – 30 дітей. З початку 2020 року в місті проведено 11 спортивно-масових заходів, 6 з яких – серед юнаків та дівчат шкільного віку.

                                            Начальник відділу Наталія ТАРАН

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.