ЗВЕРНЕННЯ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ.

Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради та голів депутатських фракцій, груп у Верховній Раді України.

Мова йде про проєкт  Постанови  №3693 від 18.06.2020 «Про утворення  Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування по рішенням органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки порушень чинного законодавства України, конфлікту інтересів та корупційних діянь.

ЗВЕРНЕННЯ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ

щодо пропозиції утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України

для проведення розслідування по рішенням органів та посадових осіб

місцевого самоврядування

На розгляді у Верховній Раді України перебуває проєкт  Постанови  №3693 від 18.06.2020 «Про утворення  Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування по рішенням органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки порушень чинного законодавства України, конфлікту інтересів та корупційних діянь».

Асоціація міст України розглядає згадану ініціативу як черговий крок в напрямку посилення тиску на органи місцевого самоврядування напередодні місцевих виборів, запланованих на 25 жовтня 2020 року. Оскільки прийняття Верховною Радою України цього рішення на початку виборчої кампанії створить додатковий інструмент політичного впливу на діючих міських голів та посадових осіб місцевого самоврядування.

Утворення такої ТСК саме зараз є поганим сигналом суспільству та міжнародній спільноті, оскільки ймовірність її використання з метою недобросовісної конкуренції  та нечесної політичної боротьби можуть мати вплив на результати народного волевиявлення. А це, у свою чергу, негативно вплине на репутацію України та міжнародне визнання чесності та прозорості місцевих виборів.

Асоціація міст України закликає зняти проєкт Постанови №3693 з розгляду Верховної Ради України, провести щодо нього широкі консультації із залученням Асоціації, за підсумками яких прийняти зважене рішення.

З повагою Виконавчий директор Асоціації Олександр СЛОБОЖАН»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.