ПАНДЕМІЯ НА ЗЛЕТІ – ОДЯГАЙТЕ МАСКИ!

До теми захисту від коронавірусу  Володимир Коваленко повернувся і під час малої апаратної наради з керівниками, яка відбулася 14 вересня. Він розповів: після звіту про роботу за рік перед медичними працівниками міста поспілкувався з ними.

Лікарі занепокоєні: в автобусах пасажири перестали одягати маски, в автобусі – тіснява. «Без масок – 99% людей. Стоять, дихаючи в обличчя один одному. Людей – повний автобус», – стурбований міський голова. Він поцікавився: чи обробляються салони автобусів? Керівник Новокаховського пасажирського КП «Автоцентр» Євген Позняк запевнив: санітарна обробка громадського транспорту міста проводиться щодня.

Як відомо, у вересні головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко підписав Постанову, якою дозволено глядачам бути присутніми на футбольних матчах. Але вся відповідальність за наслідки лежить на футбольному клубі. Міський голова звернув на це увагу і доручив прописати правила перебування людей на стадіоні, щоб не мати негативних наслідків.

Володимир Коваленко додав: заходів безпеки в умовах пандемії потрібно дотриматись і 19 вересня, під час святкування Дня селища Козацьке, і 26 вересня, коли День міста святкуватиме Нова Каховка.

«В нинішніх умовах не може бути послаблення карантинних обмежень. Бо якщо погіршиться ситуація – за цим піде зупинка багатьох закладів, зупиниться ринок – зупиниться життя в місті! А другого жорсткого карантину бізнес може не витримати! Про це треба думати кожному з нас! Погіршиться економічна ситуація – погіршиться і виконання бюджету міста. Наслідки цього будуть невтішні», – попередив міський голова.

Нині в місті немає Covid-патрулів. Володимир Коваленко доручив заступнику Олегу Тарабаці розробити Програму, в якій буде зазначено перелік учасників патрулів, їх повноваження.

Володимир Коваленко доручив головному лікарю Ігорю Гайдаманчуку подбати про збільшення в лікарні ліжок, до яких підключено апарати ШВЛ. Нині в міській лікарні підготовлено 125 ліжок для хворих на COVID-19, 25 ліжок підключені до апаратів штучної вентиляції легенів.

За офіційними даними, з початку пандемії в Херсонській області зафіксовано 644 випадки захворюваності на COVID-19. Одужали 363 людини, хворіють 264, 17 людей померли. Станом на 13 вересня 65 хворих знаходяться в лікарнях. Заповнено 15% від передбачених для цих потреб ліжок в лікарнях області.

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.